اخبار استاناخبار شهرستان

رایزنی جمیری با رئیس‌جمهور جهت حل مشکل تخلیه کالای ته‌لنجی

خاکریزگناوه _ عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر گناوه و دیلم در ادامه پیگیریهای صورت گرفته جهت حل مشکل تخلیه کالای ته‌لنجی، با رئیس جمهور، رئیس مجلس و معاون اول رئیس جمهور رایزنی کرد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم با اشاره به گفتگو خود با رئیس جمهور در حاشیه جلسه امروز مجلس، اظهار داشت: در ادامه پیگیری های هفته گذشته با رئیس جمهور، رئیس مجلس و معاون اول رئیس جمهور در مورد مشکلی که برای لنجداران و بازارایان به جهت عدم ترخیص کالاها پیش آمده رایزنی شد.
وی با تاکید بر اینکه لنجداران و بازاریان نه تنها باری بر دولت نبودند بلکه بال دولت بوده اند؛ افزود: آقای رئیسی با نگاه مثبت به حل مساله وعده داد که موضوع را دنبال کند. همچنین آقای مخبر نیز از حل مشکل مردم در زمان کوتاهی خبر داد.
عبدالکریم جمیری بیان داشت: پیش از این دیدار با آقای قالیباف بصورت جداگانه صحبت شد تا وی نیز بر روی این موضوع تاکیدو پیگیری جدی داشته باشد.
عضو مجمع نمایندگان استان بوشهر ادامه داد: طی روزهای گذشته با رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، رئیس دفتر رییس جمهور، معاون پارلمانی رئیس جمهور و معاون اقتصادی وزیر کشور بصورت مداوم جهت حل این مشکلات صحبت شد و امیدوارم موضوع مردم هر چه سریعتر حل شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا