اخبار شهرستان

رفع محدودیت‌های مخابراتی با نصب بی سابقه آنتن BTS در گناوه

رئیس مخابرات شهرستان گناوه گفت: در سال جاری مجوز نصب ۹ آنتن BTS با اعتبار ۹۰۰ میلیارد ریال در سطح شهرستان گناوه اخذ شده و بزودی کار نصب آنها به اتمام خواهد رسید.

به گزارش پایگاه خبری خاکریز گناوه؛ فاضل کدایی رئیس مخابرات شهرستان گناوه با اشاره به افزایش استفاده از ظرفیت اینترنت و تلفن همراه در یک سال گذشته که محدودیت‌هایی را بوجود آورده اظهار داشت: در سال جاری مجوز نصب ۹ عدد آنتن BTS با اعتبار ۹۰۰ میلیارد ریال در سطح شهرستان گناوه و روستاهای اطراف اخذ شده که این اقدام در شهرستان گناوه بی سابقه بوده و امیدواریم بزودی کار نصب آنها پایان یابد و محدویت‌های مخابراتی به حداقل ممکن برسد.
وی افزود: نصب سه کافوی فیبر نوری با تکنولوژی روز دنیا در خیابان‌های بهار، فتح‌المبین، ارشاد و کوی بعثت جهت رفع مشکل چندین ساله اینترنت و تلفن ساکنین برای اولین بار در گناوه انجام شد و سیم کشی مسکن مهر نوروز آباد و استفاده از اینترنت پرسرعت کافوی نوری برای مجتمع ۲۲۰ واحدی که خواسته ده ساله ساکنین بود انجام و به متقاضیان واگذار گردید.
کدائی با اشاره به اجرای ۳۰ کیلومتر فیبرنوری در شهرستان گناوه خاطرنشان کرد: خیابان‌های فضیلت، ابتدای حرم به حرم،سپهر، ستایش، آفرینش و منطقه امامزاده در محدوده مرکز امام علی(ع) و خیابان‌های شهید بهشتی، پاسداران، بسیج، ملوان، طالقانی، بندر و ابتدای جمهوری اسلامی و مجتمع‌های تجاری مهتاب و ۵۰ واحدی رضایی و مجتمع‌های تجاری اطراف پارکینگ ملت فیبرکشی و با سرعت ۱۰۰ مگ اینترنت و تلفن به مشترکین ارائه شد به نحوی که گناوه پایلوت توسعه فیبر نوری در استان شد و ما آمادگی خود را برای فیبرکشی تمامی روستاها به دهیاران و بخشداری‌ها اعلام نمودیم.
رئیس مخابرات گناوه گفت: در فاز اول نصب آنتن موبایل گشویی و گماران و مسکن مهر حرم به حرم شروع شده و در فاز دوم سایت دوم روستای مال‌قائد، پشت دانشگاه علمی کاربردی و ساحل مال خلیفه‌ای، بازار باباعلیشاه و خیابان شهید بهشتی، ابتدای توحید و خیابان فتح‌المبین ( در صورت رفع معارض مردمی) شروع خواهد شد.
کدایی ضمن بیان این نکته که درخواست فیبر نوری برای شهرک صنعتی یکی از مطالبات همیشگی بوده است عنوان کرد: اعطای فیبر نوری به شهرک صنعتی در دستور کار جدی ما بوده است ‌و به یکی از متقاضیان به صورت پایلوت این امکان داده شده است و امیدواریم درخواست مابقی متقاضیان شهرک صنعتی نیز طی یک یا دو هفته آینده به سرانجام برسد.
رئیس مخابرات شهرستان گناوه با تشکر از تمامی پرسنل زحمت‌کش این اداره اظهار داشت: از سال گذشته تا کنون به ۲۵۰ خانوار فیبر نوری ارائه شده و ۵۵۰ تلفن ثابت و ۷۵۰ ADSL نیر واگذار شده است و در روز بین ۳۵ تا ۴۵ خرابی و اعزام مامور داریم که همگی درخواست‌ها ظرف چند ساعت انجام می‌شود و آمادگی داریم هر خدمتی را به مردم ارائه دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا