اخبار شهرستان

رفع مشکل کم‌آبی مناطق شمال غربی گناوه

خاکریزگناوه _ رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان گناوه از رفع مشکل آب مناطق شمال غربی شهر گناوه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ عبدالعزیز عبدالهی رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان گناوه در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: با توجه به مشکل کم آبی ساکنان خیابان فضیلت و سپهر، امور آبفای شهرستان گناوه اخیرا نسبت به اصلاح و نوسازی شبکه توزیع آب فرعی های ۶،۸،۱۰ و۳۹ اقدام نموده است که امیدواریم طی روزهای آینده این افت فشار و بی آبی شهروندان ساکن در خیابان فضیلت برطرف شود.
عبدالعزیز عبدالهی مشکل بوجود آمده در رابطه با بی آبی این مناطق را عدم اجرای مناسب شبکه توزیع در گذشته دانست و اظهار داشت: شبکه توزیع آب در گذشته به علت عدم اجرای صحیح و اصولی توسط ساکنان محلات حرم به حرم و پشت بند دره گاها دچار کم آبی شده است که اصلاح و نوسازی کامل این مناطق در دستور کار مدیریت آبفای گناوه می باشد.
وی افزود: با اضافه کردن یک دستگاه الکتروپمپ در تاسیسات آبرسانی امامزاده مشکل آب روستاهای قلعه حیدر، سربست و مال قائد نیز برطرف شده است.
رئیس آبفای گناوه خاطرنشان کرد: آبگیری مخازن ذخیره شهر گناوه هر روز از ساعت ۶ عصر تا ۶ صبح روز بعد انجام می‌شود که به همین دلیل آب در برخی مناطق سطح شهر قطع می‌شود و برنامه پمپاژ شهر از مخزن ذخیره گناوه ۶ صبح الی ۷ عصر و برنامه زمانبندی آب حرم به حرم از ساعت ۱۵ الی ۷ صبح روز بعد مي‌باشد.
عبدالهی تصریح کرد: برنامه زمانبندی آب روستاهای بخش مرکزی شهرستان گناوه از ساعت ۶ صبح الی ۶ عصر با حداکثر فشار و شب یک پمپ در مدار، جهت پر کردن شبکه تا روز بعد فعال می‌باشد و برنامه زمانبندی آب روستای قلعه حیدر از ساعت ۷ صبح الی ۱۵ عصر می‌باشد.
مدیریت آب و فاصلاب شهرستان گناوه با تاکید بر رعایت الگوی مصرف در فصل تابستان گفت: از شهروندان عزیز و بزرگوار و اهالی محترم ساکن در روستاها استدعا داریم، در ساعت پیک مصرف نسبت به صرفه جویی آب همکاری نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا