اخبار شهرستانورزشی

رقابت پرشین گناوه با صنایع کشور

خاکریزگناوه _ باشگاه فرهنگی ورزشی پرشین بندر گناوه در مسابقات دو و میدانی جوانان کشور طی رقابت با باشگاه‌های قدرتمند صنعتی کشور، موفق به کسب مدال‌های رنگارنگی شدند.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ باشگاه فرهنگی ورزشی پرشین بندر گناوه با حضور در مسابقات مرحله اول لیگ دو و میدانی جوانان باشگاه‌های کشور در تهران موفق به کسب مدال‌های رنگارنگ شدند.

باشگاه پرشین گناوه یک باشگاه کاملا شخصی است که باید با هزینه شخصی با باشگاه‌های بزرگ صنعتی کشور مانند گل‌گهر سیرجان، ذوب آهن اصفهان، فولاد هرمزگان و دیگر باشگاه‌های صنعتی کشور رقابت نماید.
تیم دو و میدانی باشگاه پرشین بندر گناوه با مدیریت امیر حاجی‌زاده و ۱۱ ورزشکار در مسابقات جوانان کشور شرکت کرده که ۱۰ نفر از آنها رده نوجوانان هستند و با ورزشکارانی رقابت کردند که سه سال از آنها بزرگ‌تر می‌باشند ولی با پشتکار و انگیزه قابل ستایش موفق شدند مدال‌های رنگارنگی را کسب نمایند.
در ماده پرش سه گام پویا آریافر به مقام قهرمانی و مدال طلا دست یافت و در همین ماده محمد قلاش به مقام نائب قهرمانی و مدال نقره رسید.
در ماده پرتاب دیسک عباس محراب‌پور مدال طلا را گرفت و سینا سرابی در ماده پرتاب وزنه مدال برنز را کسب کرد.
در ماده پرتاب نیزه شایان عنبری به مقام چهارم رسید، پویا آریافر در ماده پرش طول پنحم شد، در ماده پرش ارتفاع علیرضا قلاش به مقام پنجم رسید، در ماده ۲۰۰ متر حمید جمالی‌نژاد مقام ششم را کسب کرد، در ماده پرتاب وزنه حمیدرضا شمسی زاده به مقام ششم رسید و در ماده ۱۰۰ متر امیرمحمد عمادنیا به مقام هشتمی دست یافت.
اسکندر طاهری مربیگری تیم پرشین بندر گناوه را در این مسابقات بر عهده داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا