اخبار شهرستان

روزانه ۵۰۰ کپسول گاز در گناوه توزیع می‌شود

حسین طیبی سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت از تاسیسات سیلندر پرکنی شهرک صنعتی ریگ بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ با آغاز فصل زمستان و استقرار موج سرما در سراسر کشور و بعلت افزایش تقاضای مصرف کپسول گاز مایع، با حضور سرپرست اداره صمت شهرستان گناوه با هدف پایش و ارزیابی وضعیت کپسول گاز مایع بمنظور خدمت رسانی به مردم در سطح شهرستان گناوه، بازدیدی از تاسیسات مربوطه و محل‌های عرضه بعمل آمد.
در این برنامه سرپرست اداره صمت ضمن بازدید از تاسیسات سیلندر پرکنی مستقر در شهرک صنعتی ریگ و واحدهای عرضه کننده خرده فروش، اقدام به نظارت بر توزیع کپسول و بررسی موارد کم فروشی کرد.
طیبی در این بازدید ضمن ارائه آمار توزیع کپسول در گناوه  گفت: حدودا ۷۰ درصد از کپسول‌های پرشده تاسیسات بندر ریگ به مقصد شهرستان گناوه بارگیری می‌شود که بطور میانگین روزانه ۵۰۰ کپسول و ماهیانه حدود ۱۵۰۰۰ کپسول از تولیدات تاسیسات شهرک صنعتی ریگ در شهرستان توزیع می‌گردد که این آمار سوای محصولات سایر برندهای توزیع کننده کپسول گاز در سطح شهرستان گناوه می‌باشد.
سرپرست اداره صمت در ادامه بازدید تذکرات لازمه را در خصوص کم فروشی، گرانفروشی و عرضه خارج از شبکه به متولیان امر داده و تعداد دو پرونده تخلف گرانفروشی کشف و جهت رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال گردید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا