اخبار استانورزشی

رکاب‌زنی از بوشهر تا کیش در راستای ترویج درخت‌کاری

خاکریزگناوه _ تیم دوچرخه سواری سایکل توریست لیان بوشهر مسیر بوشهر تا کیش را در راستای فرهنگ‌سازی و ترویج طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت رکاب می‌زنند.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ تیم دوچرخه سواری لیان بوشهر با ترکیب غلامرضا پنهانه مفرد، میثم مظفری و عبدالمجید اسماعیلی با هدف ترویج و تبیین طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت و بعنوان سفیران منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر با مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر دیدار کردند.
عبدالحسین گرشاسبی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر بیان داشت: با توجه به اینکه یکی از اولویت‌های مهم دولت، طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت می‌باشد و همه باید با توجه به مردمی بودن آن به هر طریق به آن کمک کنیم و نقش و جایگاه ورزشکاران در اشاعه فرهنگ منابع طبیعی بر کسی پوشیده نیست که شما دوچرخه سواران با طی طریق از بوشهر تا جزیره کیش می‌توانید پیام این طرح بزرگ را به خوبی در جامعه منعکس نمایید.
غلامرضا پنهانه مفرد عضو تیم دوچرخه سواری در این دیدار گفت:همه ما باید قدر و ارزش منابع طبیعی را بدانیم و در احیاء آن گام برداریم و این افتخار را داریم که بعنوان سفیران منابع طبیعی بتوانیم دین خود را به طبیعت و درختان ادا نماییم.

تیم دوچرخه سواری سایکل توریست لیان بوشهر روز چهارشنبه ۲۰ دی‌ماه ۱۴۰۲ از بوشهر تا جزیره کیش را با حمل‌ نماد و پرچم طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت رکاب خواهند زد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا