اخبار استان

سال ۱۴۰۱ در استان بوشهر ۱۱ هزار فرصت شغلی ایجاد شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان بوشهر گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۱ هزار فرصت شغلی در این استان ایجاد شده است که دستگاه‌های اجرایی فرصت دارند در مدت یک هفته نسبت به ثبت اشتغال ایجاد شده در سامانه رصد اشتغال اقدام کنند.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه و به نقل از ایرنا؛ مصدق کشاورزی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امسال تعهد اشتغال استان بوشهر ۲۱ هزار و ۶۷۴ نفر است که با توجه به هدف گذاری استاندار این استان این رقم به ۳۰ هزار نفر افزایش یافته است و از ابتدای سال تاکنون حدود ۳۵ درصد این تعهد عملیاتی شده است.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر افزود: با توجه به مصوبه شورای عالی اشتغال کشور تمامی دستگاه های اجرایی موظف هستند همه اشتغال ایجاد شده را در سامانه رصد اشتغال کشور به ثبت برسانند اما با وجود فعالیت خوب بیشتر دستگاه های اقتصادی این استان برای ایجاد اشتغال ولی در ثبت عملکرد خود در سامانه جدیت لازم ندارند.

وی با بیان اینکه که دستگاه‌های اجرایی ظرف یک هفته بایستی اطلاعات کامل و دقیق هر فرد را در سامانه رصد اشتغال ثبت کنند ادامه داد: دستگاه هایی که نسبت به ثبت اشتغال ایجاد شده سال ۱۴۰۱ در سامانه رصد اشتعال اقدام نکنند از طریق رسانه ها به مردم معرفی می‌شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا