اخبار استاناخبار شهرستان

سو مدیریت آبفای استان بوشهر در توزیع آب

خاکریزگناوه _ کاهش سهمیه آب شهرستان گناوه، تصمیم اشتباه مدیریت آبفا استان است که مردم این شهرستان را نسبت به عملکرد دولت سیزدهم بدبین خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ این روزها در فضای حقیقی و مجازی گلایه‌های تند مردم، از آغاز تنش آبی قبل از فصل تابستان در گناوه خبر می‌دهد.
و در کنار این گلایه‌ها زمزمه‌های کاهش سهمیه آب شهرستان گناوه موجب تشدید گلایه‌ها و گاهاً بی‌مهری نسبت به دولت و نظام را همراه دارد.
آقای عالی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر؛ قرار بود با تغییر مدیریت در این شرکت وضع بهتر شود و مردم نفس راحتی در مدیریت صحیح داشته‌ها بکشند نه اینکه با سو مدیریت شما درب روی همان پاشنه بچرخد.
آقای عالی با افتتاح آب شیرین‌کن‌ها در شهرستان بوشهر و سر دادن پایان تنش آبی در آن شهرستان مگر نباید با افزودن ظرفیت آب از آب شیرین‌کن‌ها به شهر بوشهر، آب کمتری از سد کوثر روانه شهرستان بوشهر شود و قاعدتاً سهمیه آب شهرستان گناوه افزایش یابد؟؟ پس چرا با رفع تنش آبی شهر بوشهر، این تنش به سوی گناوه روانه شده است؟؟ یا خبر رفع تنش در بوشهر یک شو تبلیغاتی بوده یا تنش موجود در گناوه نتیجه سو مدیریت شما در توزیع عادلانه آب در استان است که پر واضح است احتمال دوم به واقعیت نزدیکتر است چرا که آب شیرین‌کن‌ها در بوشهر افتتاح شدند ولی سو مدیریت شما ادامه دارد.
کاهش سهمیه آب شهرستان گناوه، تصمیم اشتباه مدیریت آبفا استان است که مردم این شهرستان را نسبت به عملکرد دولت سیزدهم بدبین خواهد کرد پس تا دیر نشده نسبت به تصمیمات غیر کارشناسی خود که تبعات آن پای دولت سیزدهم و حتی نظام نوشته خواهد شد صرف نظر کنید.
سهمیه آب گناوه را با احتساب جمعیت شناوری که در این شهرستان وجود دارد و با لحاظ آمار اتباع بیگانه غیر قانونی که از تمامی حقوق اجتماعی و رفاهی به ویژه سهمیه آب این مردم استفاده می‌کنند تعیین نمایید نه اینکه با چند ضرب و جمع ساده ریاضی سهمیه آب گناوه را قانونی نشان دهید و خود را تبرئه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا