اخبار شهرستان

شجره طیبه بسیج در تمام کشورهای مستضعف گسترش یافته است

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) گناوه گفت: امروز شجره طیبه بسیج در کشورهای مستضعف گسترش یافته و این کشورها متوجه شده‌اند که تنها روحیه و تفکر بسیج می‌تواند مظلوم را در مقابل ظالم پیروز کند.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ سرهنگ پاسدار شهسوار حاجی پور ظهر جمعه در جمع بسیجیان در مصلی جمعه گناوه اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران دارای افتخارات و دستاوردهای فراوانی است که یکی از مهمترین و تأثیر گذار ترین این افتخارات بزرگ تشکیل بسیج مستضعفان به فرمان امام راحل بوده است.
فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) گناوه افزود: امروز اگر جلوه‌های زیبای حضور باشکوه جوانان را در صحنه‌های نبرد در فلسطین و لبنان می‌بینید ناشی از الگوگیری از بسیج مستضعفین امام راحل (ره) است.
وی گفت: بسیج نیرویی مردمی‌ترین نیروی مقاومت جهانی که الگویی برای همه کشورهای جهان شده است.
وی ادامه داد: بسیج مجموعه‌ای که در آن پاک‌ترین، فداکارترین و باوفاترین جوانان کشور در راه دفاع از آرمان‌های عالی مملکت و برای به ثمر رساندن و به خوشبختی نائل کردن کشور جمع شده‌اند و در این مأموریت به یاری خداوند تاکنون موفق عمل کرده است.
سرهنگ حاجی پور اضافه کرد: حضور بسیج در عرصه‌های مختلف در هر دوره‌ای از انقلاب، زنده بودن انقلاب را به کوری چشم همه آنهایی که از کلمه انقلاب و اسم آن واهمه دارند، نشان می‌دهد.
وی خطاب به بسیجیان گفت: باید بسیج و جایگاه آن را بشناسید و بدانید که باید ادامه دهنده چه کسانی در این مسیر باشید.
وی با بیان اینکه انکار و بی احترامی به بسیج یا نابخردانه و یا خائنانه است، گفت: امروز شجره طیبه بسیج در تمام کشورهای مستضعف گسترش یافته و این کشورها متوجه شده‌اند که تنها روحیه و تفکر بسیج است که می‌تواند مظلوم را در مقابل ظالمان به پیروزی برساند.
وی اضافه کرد: نمونه این الگوگیری را امروز در سرزمین فلسطین شاهد هستیم که زنگ فروپاشی رژیم صهیونیستی به صدا درآمده است و این رژیم غاصب با همه تجهیزات و امکانات موانع زیادی برای دفاع از خود ایجاد کرده‌اند اما نیروهای مقاومت و حماس از همه این استحکامات عبور کرده‌اند و این رژیم به خوبی می‌داند که به پایان راه رسیده است.
فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) گناوه یادآور شد: شعار امسال هفته بسیج «بسیج، امید مردم ایران» انتخاب شده است و در این هفته ۳۱۳ برنامه در شهرستان گناوه تدارک دیده شد که در حال اجرا است.
وی با اشاره به برگزاری تجمع «دختران حاج قاسم» در مصلی جمعه بیان کرد: شما دختران باید وصیت نامه شهیدان و به خصوص شهید سلیمانی را مطالعه کنید، امروز دشمن برای شما برنامه ریزی کرده است و این وصیت نامه‌ها آینده و راه را برای شما روشن می‌کند.
فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) گناوه ادامه داد: در راهی که دشمن برای شما دختران دام گسترده است، این راه توسط وصیت نامه شهدا روشن شده است.
وی گفت: همگی برای مقابله با ترفندها و حیله‌های دشمنان آماده باشید چرا که شما آینده سازان این مملکت اسلامی خواهید بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا