اخبار استاناخبار شهرستانصدای مردم

شفاخانه‌ای که شفا نمی‌دهد

خاکریزگناوه _ یک شهروند گناوه‌ایِ نیازمند درمان را که نیمه‌ شب با تنگی نفس به بیمارستان مراجعه کرده را بدون ویزیت رها کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ روزی بیمارستان کنونی را شفاخانه می‌گفتند شفاخانه نامش بود چون که مردم شفای دردشان را آنجا می‌گرفتند طبیبش طبیب بود و شفا را خدا در دستانش نهاده بود.
اما اینجا و در بیمارستان گناوه نه بیمارستانش شفا می‌دهد و نه دیگر دست طبیبانش در دستان خداست، شفا که نمی‌دهد هیچ درد را هم فزونی می‌بخشد.

یک شهروند گناوه‌ایِ نیازمند درمان که نیمه‌ شب با تنگی نفس به بیمارستان مراجعه کرده را بدون ویزیت رها کرده‌اند (بخوانید بیرون کرده‌اند).
شرح حال و وضعیت پیش آمده از نحوه پذیرش تا نحوه برخورد پزشک، توسط این شهروند به پایگاه خبری خاکریزگناوه ارسال شده و در فضای مجازی نیز منتشر شده است که خلاصه آن می‌شود ” این موقع شب یادت اومده بیای بیمارستان!!! برو بیرون ویزیتت نمی‌کنم”

برای لحظاتی تصور کنید زمانی که این بیمار از بیمارستان خارج شد تنگی نفسش شدت می‌گرفت، دچار کمبود اکسیژن، اختلال تنفسی و مرگ مغزی می‌شد، چه اتفاقات تلخی رخ می‌داد؟ چه سواستفاده‌هایی توسط رسانه‌های معاند از این موضوع می‌شد؟
پزشکان می‌گویند پیشگیری بهتر از درمان است پس حال که خودمان می‌گوییم نه معاند، گوش نمایید و پیشگیری از درد بی‌درمان کنید.

اینکه بیمارستان گناوه مدت‌هاست خود بیمار است را همه می‌دانند از مردم گرفته تا مسئولین، رئیس بیمارستان خود نیز می‌داند که از مدیریت بیمارستانش عاجز است این را استعفا چندین باره ایشان گواه است و پاسخش را دکتر یزدانپناه معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی باید بدهد.
دکتر دریانورد رئیس بیمارستان امیرالمومنین(ع) گناوه تقصیری ندارد رئیس است و جراح عمومی و سخت مشغول اعمال جراحی پرسود زیبایست…
استعفای چندباره رئیس بیمارستان امیرالمومنین(ع) و دهن‌کجیش به مردم وقتی گفت اگر رئیس بهتر دارید بیاورید و سرپرستی با حفظ سِمت بیمارستان سوختگی توسط رئیس شبکه بهداشت و درمان گناوه پس از استعفای رئیس سابق بیمارستان سوختگی و انتقادات فراوان نسبت به وضعیت درمانی در شهرستان گناوه نشان دهنده منفعل عمل کردن معاونت درمان دانشگاه علوم‌پزشکی در گناوه است.
مگر در این شهرستان و یا استان با این حجم ظرفیت‌های نیروی انسانی، قحط‌الرجال مدیریتی است که سه ارگان مهم بهداشت و درمان شهرستان گناوه باید توسط دو نفر مدیریت شود؟!!! آنهم مدیری که نتیجه مدیریتش می‌شود بی‌توجهی، بی‌احترامی و عدم توجه به رسالت پزشکی نسبت به بیمار بدحال…

از دکتر ملکی‌زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تقاضا می‌شود برای مدیریت بی‌رمق بیمارستان گناوه یک نسخه انقلابی بپیچد که اگر غیر از این شود نمره صفر را در انقلابی‌گری خواهد گرفت چرا که خدمت به مردم عین انقلابی‌گری است و در حال حاضر مردم از زیرمجموعه ایشان در گناوه رضایت ندارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا