اخبار شهرستان

شهرداری‌ها جهت اخذ مجوز سایت دفع پسماند اقدام کنند

معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار گناوه گفت: شهرداری‌های گناوه و ریگ با قید فوریت پیگیر اخذ مجوز سایت‌های دفع پسماند باشند.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه، مسلم سلیمانی معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار گناوه صبح سه‌شنبه در جلسه پسماند شهرستان اظهار داشت: وقتی موضوع سلامت مطرح می‌شود همه این حق را دارند که به موضوع حساس شوند و اگر جایی کوتاهی صورت گرفته باشد نسبت به آن واکنش نشان دهند.
وی افزود: از شهرداری‌های بندرگناوه و ریگ انتظار می‌رود نسبت به موضوع پسماند و سایت دفع پسماند حساسیت بیشتری به خرج دهند و بصورت جدی پیگیر این موضوع شوند و در هر مرحله نیاز به همکاری باشد مجموعه فرمانداری در کنار شهرداری پای کار خواهد بود.
معاون هماهنگی امور عمرانی خاطرنشان کرد: در میان فعالیت‌های شهرداری‌ها وظایف عمرانی و خدماتی مهم زیادی وجود دارد اما موضوع پسماند از آن دسته فعالیت‌هایی می‌باشد که به سلامت جامعه مرتبط است و تاخیر در روند آن نسبت به تاخیر در روند پروژه‌های عمرانی دیگر تبعات بیشتری دارد.
مسلم سلیمانی با اشاره به اهمیت اخذ مجوز در تخصیص اعتبار تصریح کرد: شهرداری گناوه و ریگ با قید فوریت پیگیر اخذ مجوز سایت‌های پسماند باشند و در این زمینه هیچ‌گونه کوتاهی پذیرفته نیست و قطعا پس از اخذ مجوز می‌شود در موضوع تملک دارایی اعتباراتی برای ساماندهی سایت‌های دفع پسماند تخصیص داده شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا