اخبار استان

صنایع مونتاژ و کارگاه‌های تولیدی در شمال استان بوشهر

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر از ایجاد صنایع مونتاژ و کارگاه‌های تولیدی در شهرستان‌های شمالی استان خبر داد و گفت: در این راستا می‌توان با استفاده از ظرفیت ته‌لنجی زمینه تولید در این شهرستان‌ها را تقویت کرد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ علی باستین در آیین افتتاح طرح‌های شهرستان دیلم با بیان اینکه گناوه و دیلم از ظرفیت‌های مهمی در عرصه سرمایه‌گذاری برخوردار هستند گفت: این شهرستان‌ها در عرصه‌های مختلف به ویژه حوزه تجارت دریایی، از ظرفیت قابل توجهی برخوردار هستند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر بیان کرد: به‌زودی همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری با هدف جذب سرمایه‌گذاران در گناوه و دیلم با حضور مدیران اقتصادی استان بوشهر برگزار می‌شود.

وی از آمادگی بخش دولتی و هماهنگی لازم حوزه اقتصادی به‌منظور حمایت برای جذب سرمایه‌گذاری در دیلم و گناوه خبر داد و بیان کرد: هدف از برگزاری این همایش بسترسازی و آماده‌سازی حضور سرمایه‌گذاران به ویژه سرمایه‌گذاران بومی گناوه و دیلم برای سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف و ایجاد اشتغال پایدار در این دو شهرستان است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر یکی از ظرفیت‌های مهم شهرستان‌های ساحلی گناوه و دیلم را تجارت دریایی و ته‌لنجی دانست و خاطرنشان کرد: با توجه به زیرساخت‌های مناسبی که در شهرک‌های صنعتی شهرستان‌های گناوه و دیلم ایجاد شده و از طرفی ظرفیت ارزشمند ته‌لنجی، ایجاد صنایع مونتاژ و کارگاه‌های تولیدی در این دو شهرستان از اولویت هاست.

باستین با بیان اینکه می‌توان با استفاده از ظرفیت ته‌لنجی زمینه تولید در این شهرستان‌ها را تقویت کرد، گفت: با استفاده از ظرفیت ته‌لنجی و با واردات مواد اولیه و کالاهای واسطه‌ای و محصول تمام شده، صنایع مونتاژ و یا کارگاه تولیدی محصول در دیلم و گناوه شکل می گیرد.

وی یادآور شد: در این راستا دولت این آمادگی را دارد که هر گونه همکاری برای تحقق این موضوع را انجام دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا