اخبار شهرستان

ظرفیت‌های شهرستان برای پذیرایی از گردشگران بکار گرفته شود

معاون امور عمرانی فرمانداری گناوه گفت: بمنظور مدیریت در خدمات‌رسانی شایسته به مسافران و گردشگران، باید از تمام ظرفیت‌های موجود شهرستان از جمله روستاهای پیرامونی و ساحلی استفاده شود.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ مسلم سلیمانی روز شنبه در جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر این شهرستان اظهار کرد: در تعطیلات نوروز جمعیت گردشگر در نقاط مختلف اطراف شهر و روستاها با ایجاد جاذبه به تناسب هدایت و توزیع شوند تا از ازدحام در نقاط خاص شهر جلوگیری شود.
وی افزود: مسئولان کمیته‌های ۱۴ گانه ستاد خدمات سفر در برطرف کردن مسایل و مشکلاتی که سال‌های قبل در خدمت رسانی به هموطنان با آن مواجه بودند تلاش و همت مضاعف کنند.
معاون امور عمرانی فرمانداری گناوه تصریح کرد: با توجه به اینکه شهرستان گناوه در تمام فصول سال از جمله در تعطیلات نوروز پذیرای شمار زیادی از هموطنان می شود، مسئولان کمیته‌ها مسئولیت و وظایف مهمی برعهده دارید و باید با همکاری دیگر دستگاههای اجرایی تمام توان خودرا برای خدمت رسانی بکار گیرند.
سلیمانی بیان کرد: وضعیت مبلمان شهری نسبت به سال های قبل باید تغییر کند و در این زمینه مسافران و گردشگران انتظار و توقع و گلایه دارند.
وی تصریح کرد: مصوبه‌های ستاد خدمات سفر باید به نحو مطلوب تاحصول نتیجه و بدون سهل‌انگاری مورد توجه قرار گیرند و عملیاتی شوند.
سلیمانی افزود: مسئولان کمیته‌ها تا قبل از جلسه آینده ستادخدمات، نشست با زیرمجموعه های خود برگزار کنند و تصمیاتی را که اتخاذ می کنند در گزارشی ارائه دهند.

دبیر ستاد خدمات سفر و رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گناوه گفت: در این نشست مصوبه‌های جلسات قبل بررسی و دستگاه‌های مربوطه باید به ارایه گزارش بپردازند.
حمزه بهاگیر افزود: برنامه‌های نوروز سال آینده با توجه به تقارن ماه مبارک رمضان تدارک دیده شود.
وی بیان کرد: دایر کردن سفره خانه‌های سنتی و خانه‌های مسافر دارای شرایط و ضوابط قانونی است و باید برای مجوز فعالیت از این اداره استعلام گیرند.
بندر گناوه در استان بوشهر از مهم‌ترین شهرهای گردشگرپذیر در جنوب کشور است که سالانه میلیون‌ها مسافر به این بندر سفر می‌کنند و از جاذبه‌های بی نظیر آن از جمله ساحل زیبا و بازار تجاری آن بهره می‌برند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا