اخبار استان

عملیات «وعده‌ صادق» قواعد قدرت را تغییر داد

 مدیر مرکز فضای مجازی و اطلاع رسانی سپاه استان بوشهر گفت: عملیات «وعده صادق» هوافضای سپاه پاسداران در سرزمین‌های اشغالی پاسخ مشروع و قانونی جمهوری اسلامی ایران به حمله موشکی ارتش صهیونیسم به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق بوده است.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ مهراب کیانی مدیر مرکز فضای مجازی و اطلاع‌رسانی سپاه استان بوشهر، با اشاره به انتقام سخت و تنبیه متجاوزان رژیم صهیونیستی گفت: شب گذشته در آن زمان‌که همه خواب بودند خواب صهیونیست‌ها با ترس و دلهره آشفته شد و سران اشغالگر طعم تلخ و زهرآلود شکست را چشیدند.

وی به آرامش حکم‌فرما بر دل‌های پردرد خانواده‌های معظم شهدای هسته‌ای و شهدای راه قدس اشاره کرد و خاطرنشان کرد: طی حملات شب گذشته رزمندگان اسلام به مواضع رژیم اشغالگر، در آن زمان‌که همه خواب بودند، چشم حافظان مرزهای ایران اسلامی بیدار بود تا دشمن صهیونیستی و تاریخ فراموش نکند که ما بر سر خاک، سرزمین و آزادی قدس شریف با کسی سر سازش نداریم.

کیانی با بیان اینکه بعد از مدت‌ها تلاش دشمن با انواع مختلف توطئه‌ها برای ایجاد شکاف در میان ملت ایران، از گروه‌ها و جریان‌های مختلف با همبستگی تمام، تنبیه دشمن متجاوز را جشن گرفتند تصریح کرد: طی این حمله مقتدرانه تمام غرب آسیا برای تنبیه این جرثومه فساد جشن گرفته بودند، انگار بغض فروخفته ملت‌های اسلامی گشوده شده بود و جشن بین‌المللی در منطقه برقرار شده بود.

مدیر مرکز فضای مجازی و اطلاع‌رسانی سپاه استان بوشهر، این عملیات را سبب افزایش اتحاد و هم‌بستگی ملّی در ایران دانست و افزود: با حملات دیشب دشمنان منطقه و بین‌الملل ایران اسلامی حساب کار به‌دست‌شان آمده است و برایشان به خوبی روشن شد که هیمنه رژیم صهیونیستی و حامیان آمریکایی و اروپایی پوشالی است.

وی با اشاره به اینکه با اتفاقات پیش آمده می‌توان به جرأت گفت که این تنبیه درس عبرتی برای تمام مدعیان مستکبر جهان است تأکید کرد: دیگر بعد از اتفاقات شب گذشته در عملیات «وعده‌ صادق» قواعد قدرت در منطقه و جهان تغییر جدی مواجه خواهد کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا