اخبار استان

فراخوان استخدامی در شهرستان دیلم

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی دیلم گفت: شرکت بهره‌بردار اویکو جهت تکمیل و تامین نیروی انسانی خود از طریق جذب نیروهای بومی شهرستان دیلم اعلام همکاری نموده است.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ اصغر افتخاری سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن اعلام این خبر گفت: به حول قوه الهی و با تلاش و پیگیری های این مدیریت و با تشکیل تیم اشتغال امکان جذب نیروی انسانی جهت اشتغال در کارگاه گوره را فراهم نموده و از افراد جویای کار و متقاضیان واجد الشرایط دعوت می شود جهت ثبت نام و اخذ مدارک و مستندات به موسسه کاریابی خلیج فارس مراجعه فرمایند .
متن اطلاعیه به شرح ذیل می باشد
به اطلاع جوانان بومی و متخصص شهرستان دیلم میرساند که شرکت بهره بردار اویکو (ایستگاه تقویت فشار شماره یک – منطقه گوره) جهت تکمیل و تأمین نیروی انسانی خود از طریق جذب نیروهای بومی و تحصیل کرده شهرستان براساس عناوین شغلی و مدرک تحصیلی مندرج در جدول پیوستی اعلام همکاری نموده اند .
لذا متقاضیان محترم می توانند برای ثبت نام به دفتر کاریابی خلیج فارس شهرستان دیلم به آدرس خیابان پاسداران جنب دندانپزشکی دکتر دریایی مراجعه نمایند .
۱- اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شهرستان بالاتر از ظرفیت اعلام شده شرکت نسبت به معرفی متقاضیان واجدالشرایط اقدام و شرکت نیز ضمن بررسی مدارک با انجام مصاحبه تخصصی نیروهای مورد نیاز خود را جذب خواهد نمود.
۲- نیروی های بومی شهرستان دیلم که قبلا در شرکت نیرو گستر مشغول به کار و یا هستند دارای اولویت میباشند .(طبق سابقه بیمه واریزی)
۳-فرایند ثبت نام و تهیه لیست متقاضیان در بازه زمانی ۱۰ روز( از تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۲ لغایت ١۴۰٣/۰٣/۰٣) انجام خواهد شد بدیهی است بعد از اتمام موعد مقرر دیگر ثبت نام و معرفی انجام نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا