اجتماعیاخبار شهرستانصدای مردم

پُلی بسوی محرومیت

خاکریزگناوه _ محله امید در گناوه که بواسطه یک پل ۷۵ متری از شهر گناوه جدا شده، هنوز به شهر الحاق نشده است و ساکنان آن از عمده خدمات شهری و حقوق اولیه شهروندی محروم می‌باشند.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ محله امید در گناوه که بواسطه یک پل ۷۵ متری از شهر گناوه جدا شده است علی‌رغم اینکه حدود ۶۰۰ خانوار در این محله زندگی می‌کنند هنوز به شهر الحاق نشده است و به همین دلیل از عمده خدمات شهری و حقوق اولیه شهروندی محروم می‌باشند.
افراد زیادی با مسئولیت‌های مختلف برای الحاق این محله به شهر وعده داده و تلاش‌های کرده‌اند اما هنوز نتوانستند این مشکل را برطرف نمایند.
چندی پیش و پس از مطالبه این پایگاه خبری از مسئولین مربوطه، پاسخ‌های توسط مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر، معاون عمرانی فرماندار گناوه و شورای شهر به این مطالبه داده شد که به آن اشاره می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر در گفتگو با خبرنگار خاکریزگناوه گفت: الحاق محله امید همزمان با بازنگری طرح جامع تفصیلی گناوه انجام می‌شود.
معاون عمرانی فرماندار گناوه اظهار داشت: متولی این کار شهرداری و راه و شهرسازی است ولی برای الحاق سریعتر موضوع، مکاتبات و جلساتی داشته‌ایم.
سخنگوی شورای اسلامی شهر گناوه گفت: در ابتدای شورای ششم برای اینکه مردم این محله از بخشی از مشکلاتشان کاسته شود پل محله امید اجرا شد هم‌اکنون نیز در چارچوب طرح تفصیلی شهر گناوه به دنبال الحاق این محله به شهر هستیم، در گذشته فقط ۵۰ هکتار از این منطقه را توافق شده بود به طرح افزوده شود که شورای ششم به دنبال الحاق تمام منطقه به شهر می‌باشد و پیگیر اخذ مجوزهای لازم برای زیرسازی و آسفالت خیابان اصلی هستیم.

هیچ کدام از این پاسخ‌ها، باری از مشکلات ساکنان محله امید نمی‌کاهد و مردم فقط اقدام عملی مسئولین را می‌خواهند.
مسئولین شهرستانی و استانی، مردم از مکاتبه، جلسه، توصیه، وعده و باید و نبایدها خسته شده‌اند آستین همت را بالا بزنید و مشکل مردم را حل کنید چرا که وظیفه شما حل مشکل مردم است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا