اخبار استان

مدرن‌ترین دستگاه سی‌تی اسکن ایران در خارگ به بهره برداری رسید

خاکریزگناوه _ مدرن‌ترین دستگاه سی‌تی اسکن ایران، در بیمارستان خلیج فارس جزیره خارگ با ارزش ۱۸ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ مدرن‌ترین دستگاه سی‌تی اسکن ایران در بیمارستان خلیج فارس جزیره خارگ با اعتبار ۱۸ میلیارد تومان با حضور آیت الله صفایی امام جمعه بوشهر، نماینده بوشهر، گناوه و دیلم، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران طی مراسمی افتتاح شد.
عبدالکریم جمیری در مراسم بهره‌برداری از دستگاه سی تی اسکن بیمارستان خلیج فارس جزیره خارگ اظهار داشت: مشکلات مردم خارگ متعدد است اما برای به نتیجه رسیدن آن باید مسائل اولویت‌بندی می‌شد. یکی از اولویت‌ها وجود سی تی اسکن در خارگ بود که خوشبختانه امروز شاهد بهره‌برداری از آن هستیم.
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی افزود: یکی از مسائلی که در کنار تجهیز بیمارستان‌ها باید به آن توجه داشت حضور پزشک متخصص است. مکان، تجهیز در موضوع درمان اهمیت دارد اما نیروی متخصص می‌تواند زمینه اطمینان برای مردم و پرسنل نفت ساکن در جزیره خارگ ایجاد کند.
جمیری بیان داشت: امیدوارم با تغییر نگاهی که در مجموعه نفت به وجود آمده، نسبت به مسئولیت‌های اجتماعی در خارگ و شمال استان بوشهر دید ویژه ای داشته باشند تا کیفیت درمان ارتقا پیدا کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا