اخبار شهرستان

مسئولین به فضای مجازی ورود نمایند

فرماندار گناوه گفت: مدیران و مسئولین باید جهت آگاه‌سازی و بیان دستاوردها به فضای مجازی ورود نمایند.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ محمدتقی صفری فرماندار گناوه در اولین جلسه شورای اداری شهرستان در سال ۱۴۰۲ اظهار داشت: مسئولین نباید فضای مجازی را رها کنند و باید گزارش عملکرد خود را از طریق این فضا به گوش مردم برسانند.

فرماندار گناوه ضمن اشاره به طرح‌های صورت گرفته گفت: در نقاط مختلف شهرستان پروژه‌ها و اقداماتی صورت گرفته است به عنوان مثال تنها در دو مورد در هفته دولت ۵۰۰ میلیارد تومان و در دهه فجر ۲ هزار میلیارد تومان پروژه افتتاح یا عملیات اجرایی آنها آغاز شده است که متاسفانه در انعکاس اخبار آنها به مردم ضعیف عمل شده‌ است.

محمدتقی صفری خطاب به اعضای شورای اداری با تاکید بر لزوم شفاف سازی و بیان دستاوردهای هر بخش در فضای مجازی و رسانه‌ای خاطرنشان کرد: اینکه مسئولین از بیان دستاوردهای خود به مردم عاجز باشند به هیچ عنوان پذیرفته نیست، همواره فعالیت‌ها و تلاش‌های زیادی در سطح شهرستان صورت می‌گیرد که باید مردم مطلع شوند.

وی ضمن تاکید بر لزوم به کارگیری فضای مجازی جهت اطلاع رسانی دستاورهای ادارات به مردم افزود: مدیران و مسئولین باید جهت آگاه‌سازی مردم و بیان دستاورهای مجموعه خود، به فضای مجازی ورود کرده و از تلاش‌های صورت گرفته توسط دولت در شهرستان سخن به عمل آورند، که البته خود فرمانداری نیز از این قاعده مستثنی نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا