اخبار شهرستان

مسئولین نسبت به حجاب و عفاف احساس مسئولیت کنند

فرماندار گناوه گفت: در خصوص حجاب و عفاف در مرحله‌ی اول خود و خانواده‌های مدیران و کارمندان ادارات احساس مسئولیت کرده و پای کار باشند.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ محمد تقی صفری فرماندار گناوه در جلسه شورای اداری شهرستان گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرموده است عفاف و حجاب یک امر شرعی و سیاسی است، بنابراین روسای ادارات می‌بایست در حوزه مدیریت خود تلاش نمایند بحث عفاف و حجاب را برابر ضوابط و به صورت قانونمند رعایت نمایند.
وی در ادامه ضمن بیان اهمیت رعایت عفاف و حجاب در جامعه و به خصوص در سطح ادارات اظهار داشت: در خصوص بحث حجاب و عفاف در مرحله‌ی اول خود و خانواده‌های مدیران و کارمندان ادارات احساس مسئولیت کرده و پای کار باشند.
فرماندار گناوه با اشاره به آن که به لطف خداوند شهرستان گناوه دارای بانوانی مومنه، عفیف و پاکدامن است تصریح کرد: اگر گاهی دیده می‌شود شخصی نیز رعایت بحث عفاف و پوشش را ننموده است باید به صورت صحیح این نکته را به این افراد متذکر شویم و آنها را راهنمایی نماییم.
فرماندار گناوه با بیان این مهم که بحث عفاف در جامعه برای همه است و زن و مرد نمی‌شناسد خاطرنشان کرد: لازم است طبق تعالیم دین و قرآن کریم همه‌ ما چه بانوان و چه آقایان حدودی را در پوشش رعایت کرده و پیرو دستورات الهی باشیم.
وی افزود: موضوع عفاف تنها در بحث ظاهر خلاصه نمی‌شود بلکه در رفتار، اخلاق، منش، کار و سایر موارد روزمره‌ باید بکوشیم تا جامعه‌ عفیفی داشته باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا