اخبار شهرستانورزشی

مسابقات شطرنج سریع ریتد در بندر گناوه برگزار شد.

خاکریزگناوه _ مسابقات شطرنج سریع ریتد با حضور۹۹ شرکت کننده از ۴ استان در گناوه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ مسابقات شطرنج سریع ریتد با حضور ۹۹ شرکت کننده از استان‌های بوشهر، فارس، هرمزگان و خوزستان در گناوه برگزار شد که پس از ۹ دوره رقابت علیرضا زمانی بازیکن جوان اهوازی با کسب ٧/۵ امتیاز به مقام قهرمانی این مسابقات دست یافت.

داوری این دوره از مسابقات که ۷۶ شرکت کننده با درجه بین المللی حضور داشت را محسن محمدی داور فدراسیون جهانی، ناهید غلامی،مهدی مرادی،علی دشتی و اشرف امیریان بر عهده داشتند و نتایج بدست آمده برای ثبت به فدراسیون جهانی شطرنج (فیده) ارسال می‌شود.

در اختتامیه مسابقات نیز از برترین‌های این دوره با اهدای لوح تقدیر و جوایز نقدی تقدیر به عمل آمد و شرکت کنندگان گناوه‌ای نیز به مقام‌های زیر دست یافتند
عرفان خدری مقام سوم، یحیی عظیمی مقام پنجم را کسب کردند و مقام اول بدون ریتینگ را محمد مهدی نجدی، مقام اول بانوان ریحانه سراشکن و مقام اول زیر ۱۴ سال را امیر محمد روستایی کسب کرد و عباس حسن‌پور از گناوه به عنوان بازیکن اخلاق معرفی شد.

در حاشیه مسابقات اعضای جدید هیات شطرنج گناوه معرفی و احکام خود را از محسن محمدی رئیس هیات دریافت کردند و طبق این احکام ناهید غلامی به عنوان نایب رئیس، علی دشتی به عنوان دبیر، اکبر احمدی به عنوان مسئول کمیته مسابقات، عرفان خدری به عنوان مسئول کمیته آموزش و مهدی مرادی به عنوان مسئول روابط عمومی هیات شطرنج معرفی شدند..

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا