اجتماعیاخبار استاناخبار شهرستانصدای مردم

معوقاتِ حقوقی پرسنل اورژانس پیش‌بیمارستانی شهرستان گناوه پرداخت شود

خاکریزگناوه _ رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه و رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مورد معوقات حقوقی پرسنل اورژانس شهرستان گناوه اقدام فوری نمایند و اجازه ندهند ضعف، کم‌کاری یا پیچ و خم‌های ادارای، روح و روان پرسنل و نهایتان جان انسان‌ها را تحت الشعاع قرار دهد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ اورژانس پیش بیمارستانی یکی از مجموعه‌های حیاتی برای حادثه‌دیدگان یا بیماران، قبل از رسیدن به بیمارستان است که اقدامات پرسنل این مجموعه در زمان طلایی حادثه دیده نقش سرنوشت‌ساز در نجات جان انسان‌ها دارد و به همین دلیل باید کارکنان اورژانس در سلامت جسمی و روحی کامل باشند تا در شرایط حادِ حادثه‌دیدگان سریعترین و ضروریترین اقدام را انجام داده و موجب نجات جان یک انسان شوند.
آیا با وجود مشکلات مالی و عدم پرداخت مطالبات حقوقی تنکسین‌های اورژانس، سلامت روحی آنها تضمین می‌شود؟؟
طبق بررسی‌های صورت گرفته، ۷ نفر از تکنسین‌های شرکتی اورژانس شهرستان گناوه حدود ۸ ماه می‌باشد که اضافه‌کار و کارانه خود را دریافت نکرده‌اند و با یک حساب کتاب خیلی ساده، دست‌ِ‌کم برای ۸ ماه اضافه کار حدود ۲۴ میلیون تومان و ۱ میلیون تومان نیز به عنوان کارانه از شرکت طلب دارند.
در این شرایط اقتصادی که حقوق کارگری کفاف مخارج یک ماه را نمی‌دهد چرا باید ۲۵ میلیون تومان از حقوق یک نیروی شرکتی نزد کارفرما بماند؟؟ آیا در زمان پرداخت همانند بانک‌ها هزینه دیرکرد هم به آنان پرداخت می‌شود؟ یا همان پاسخ خواستید بمانید نخواستید بسلامت نصیبشان می‌شود؟
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه می‌بایست برای حقوق معوقه نیروهای حوزه بهداشت و درمان آرام قرار نداشته باشد و پاشنه درب معاونت توسعه دانشگاه علوم پزشکی را از جا بکند!!
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه آیا برای احقاق مطالبات این نیروها با مسئولیت‌های حساس، اقدام جدی کرده است؟؟
حیدر عزیزنژاد معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای پرداخت معوقات حقوقی پرسنل اورژانس چه اقدامی کرده است؟ این روزها که خبر انتصاب آقای معاون به عنوان مدیرکلی بهزیستی استان به دلیل سن و سال بالای ایشان تیتر اول رسانه‌های استان شده است بعید است که وقت رسیدگی به حقوق عقب مانده این پرسنل را داشته باشد چرا که ظاهرا پست مدیرکلی بر انجام وظایف در معاونت دانشگاه ارجعیت دارد و ظاهرا قرار نیست به این امور بعد از ۸ ماه رسیدگی شود.
به راستی آقای عزیزنژاد در پست معاون توسعه دانشگاه موفق عمل کرده است که اکنون قرار است جامعه بزرگ بهزیستی استان بوشهر را به دست مدیریت ایشان بسپارند؟؟

همانگونه که رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند “باید حقوق و دستمزد کارگران بطور منظم و بدون تاخیر پرداخت شود” کارفرمایان موظف هستند بصورت جدی و بدون درنگ پیگیر پرداخت معوقات حقوقی نیروهای زیرمجموعه خود باشند.
چرا حقوق و مزایای پرسنل رسمی و مستقیم دولت باید به موقع و کامل پرداخت شود و مطالبات حقوقی پرسنل شرکتی با تاخیر و قطره‌چکانی واریز شود؟!!!

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه و رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مورد معوقات حقوقی پرسنل اورژانس شهرستان گناوه اقدام فوری نمایند و اجازه ندهند ضعف، کم‌کاری یا پیچ و خم‌های ادارای، روح و روان پرسنل و نهایتان جان انسان‌ها را تحت الشعاع قرار دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا