اخبار شهرستان

نحوه فعالیت واحد های صنفی اغذیه فروشی در ماه مبارک رمضان

خاکریزگناوه _ سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان گناوه نحوه فعالیت واحد های صنفی اغذیه فروشی در ماه مبارک رمضان را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ حسین طیبی سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان گناوه گفت : نظم و امنیت در صنوف در ماه مبارک رمضان با همکاری پلیس اماکن عمومی و اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی شهرستان برقرار می‌‌شود.
وی در ادامه اظهار داشت:بر این اساس مسئولیت نیازسنجی تعداد واحدهای صنفی که مجاز به فعالیت در ماه مبارک رمضان هستند با در نظر گرفتن شرایط و شاخص‌های مربوطه و معرفی متقاضیان واجد شرایط به اداره نظارت بر اماکن عمومی برای اخذ مجوز ویژه فعالیت در ماه مبارک رمضان بر عهده اتحادیه‌ صنفی مربوطه است.
وی تصریح کرد:واحدهای صنفی بویژه رستوران‌ها و بیرون‌برها که برای آن‌ها مجوز فعالیت ویژه رمضان صادر می‌شود باید با استتار و پوشاندن کامل شیشه‌های درب، پنجره و ویترین واحد صنفی خود به‌ نحوی‌ که از بیرون داخل واحد صنفی قابل‌رؤیت نباشد اقدام کنند.
طیبی تاکید کرد : واحدهای صنفی آبمیوه و بستنی، قهوه خانه، کافی شاپ ،کافه کتاب ،ساندویچ فروشی ،پیتزا فروشی و کبابی‌ها از اذان صبح تا قبل از اذان مغرب اجازه فعالیت ندارند.
این مقام مسئول در پایان‌گفت:در اجرای مرحله اول این طرح به بخش اعظمی از صنوف مذکور تذکرات لازمه داده شده و واحدهای صنفی متخلف شناسایی و لیست نهایی آنها جهت برخورد قانونی به اداره اماکن عمومی شهرستان اعلام گردیده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا