اجتماعیاخبار شهرستان

نشست فرمانده انتظامی گناوه با اصحاب رسانه

اولین نشست سرهنگ غضنفری فرمانده جدید انتظامی شهرستان گناوه با اصحاب رسانه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ سرهنگ حسن غضنفری فرمانده انتظامی شهرستان گناوه در نشست آشنایی اولیه با خبرنگاران، خبرگزاری‌ها و فضای مجازی در گناوه گفت: خبرنگاران بازوی قدرتمند نظام جمهوری اسلامی ایران هستند .
سرهنگ حسن غضنفری خاطرنشان کرد: گناوه یک شهرستان پویا و زنده است و لازم است در زمینه پویایی بیشتر این مردمان نجیب خبرنگاران به ما مسئولان کمک نمایند.
وی افزود: موضوع امنیت و رسانه بسیار مهم است چرا که رسانه نیز در کنار پلیس به ایجاد امنیت یا عدم آن کمک می‌نماید.
غضنفری ادامه داد: امنیت پایه و اساس همه فعالیت‌ها ازجمله اقتصادی و فرهنگی است و نقش رسانه نیز شکل‌دهی به افکار و عقاید است و رسانه نقش بی بدیلی در زمینه ایجاد امنیت وکمک به مسئولان را دارا می‌باشد.
سرهنگ غضنفری در ادامه به روایت صحیح و تلاش در زمینه انتشار به موقع اخبار برای دسترسی مردم تاکید نمود و گفت: شهرستان گناوه با توجه به پویایی و مزیت‌هایی که دارد اتفاقات نیز در این شهرستان رخ می‌دهند که باید تلاش کنیم اخبار نیز صحیح و با زمینه مثبت و امیدوار کننده در اختیار مردم قرار گیرند .
این مقام مسئول پیام‌های امیدوار کننده و خوشحال کننده و چگونگی ارتباط‌های خانوادگی و به خصوص روش صحیح ارتباط و احترام به یکدیگر را نیاز جامعه دانست و افزود: رسانه‌ها باید در این راه تلاش نمایند تا سبب رشد و پویایی و امید آفرینی باشیم.
سرهنگ غضنفری با اشاره به اینکه ما می‌خواهیم گناوه‌ای در تراز مردم گناوه داشته باشیم افزود: با کمک رسانه‌ها و مشاورین و‌ و کارشناسان در شهر و همکاران پرتلاش انتظامی سعی می‌نماییم در این زمینه‌ها تلاش کنیم.
فرمانده انتظامی شهرستان گناوه اظهار داشت: تلاش ما باید این باشد تا با هدف پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی کار کنیم و همگرایی بیشتری داشته باشیم.
وی گفت : در حوزه پیشگیری ازسرقت ‌و اعتیاد به مواد مخدر نیز تلاش ما این است با تمام توان در کنار شما به مردم اطلاع رسانی دقیق داشته باشیم.
غضنفری با اشاره به ایام عید و اجرای امورات و کارهای بیشتر و سنگین از خبرنگاران خواست در کنار همکاران انتظامی حضور داشته باشند.

خبر:سیدکرامت عوض‌پور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا