اخبار شهرستانورزشی

نشست هیات‌های ورزشی با مسئولین در گناوه

نشست هماهنگی و برنامه‌ریزی هیات‌های ورزشی با حضور فرماندار و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گناوه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ نشست هیات‌های ورزشی شهرستان گناوه روز یکشنبه دوم بهمن‌ماه با حضور مسئولین شهرستانی برگزار شد و در این نشست هیات‌های ورزشی و مسئولین به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.
کاظم فتحی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گناوه ضمن تاکید به توسعه ورزش‌های همگانی گفت: هیات‌های ورزشی باید توجه خاصی به ورزش‌های همگانی داشته باشند و همچنین با اجرای تقویم مناسبتی به اجرای برنامه‌های ورزشی در مناسبت‌های مختلف بپردازند.
فتحی در ادامه گفت: مشکلات زیرساختی حوزه ورزش شهرستان قابل کتمان نیست و امیدواریم در کنار حمایت‌های فرماندار محترم از ورزش، جامعه ورزشی پویایی داشته باشیم و در همین راستا از هیچ حمایتی در ارائه خدمات به هیات‌های ورزشی دریغ نخواهیم کرد.
رئیس اداره ورزش و شهرستان گناوه افزود: مسئولین هیات‌های ورزشی به عنوان نخبگان ورزش این شهرستان می‌بایست در کنار ما و با ارائه مشاوره‌ و برنامه‌ریزی‌های خود به رشد ورزش شهرستان کمک شایانی نمایند.
فرماندار گناوه نیز در این جلسه با اشاره به اهمیت ورزش بانوان گفت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تمرکز بیشتری بر روی رشد ورزش بانوان در گناوه گذاشته‌ایم و به همین منظور سالن ۱۵۰۰ نفری در حال ساخت می‌باشد.
مسئولین هیات‌های ورزشی در این جلسه بر لزوم حمایت مسئولین از ورزشکاران تاکید داشتند و از مسئولین خواستند توجه به توسعه زیرساخت‌ها و اماکن ورزشی و همچنین حمایت همه‌جانبه از ورزشکاران در اعزام به مسابقات استانی و کشوری را در دستور کار خود قرار دهند.

خبر: عباس زارعی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا