اخبار شهرستان

نمایشگاه بانوان کارآفرین در گناوه

خاکریزگناوه _ نمایشگاه بانوان کارآفرین با هدف معرفی تولیدات نوآورانه و با کیفیت بانوان شهرستان گناوه پس از پنج روز به کار خود پایان داد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ نمایشگاه بانوان کارآفرین که از ۱۲ بهمن به مناسبت دهه مبارک فجر در هنرستان فنی و حرفه‌ای هاجر شهرستان گناوه برپا شده بود به کار خود پایان داد.
لیلا دولتخواه دستیار فرماندار گناوه در امر مردمی سازی دولت و مسئول نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار خاکریزگناوه اظهار داشت: نمایشگاه بانوان کارآفرین که ۱۲ بهمن با حضور معاون عمرانی استاندار بوشهر، فرماندار گناوه و دیگر مسئولین شهرستان افتتاح شد پس از ۵ روز به کار خود پایان داد.
وی افزود: این نمایشگاه متشکل از ۴۰ غرفه فعال از محصولات با کیفیت بانوان کارآفرین بود.
دستیار فرماندار گناوه گفت: از آنجاییکه اول آذر ماه فراخوان عمومی از طریق فضای مجازی و دستگاه‌های اجرایی که کارآفرینانی زیر مجموعه آنها فعالیت می‌کنند جهت برپایی نمایشگاه و کیفیت سنجی محصولات منتشر شده بود، متقاضیان زیادی برای حضور در نمایشگاه اعلام آمادگی کردند اما نوآوری و کیفیت در محصولات عرضه شده و بررسی‌های گروه داوری موجب شد تا بهترین محصولات و تولیدات بانوان کارآفرین مجوز حضور در نمایشگاه را اخذ کند.
لیلا دولتخواه خاطرنشان کرد: خوشبختانه با کیفی سازی محصولات و حضور کارآفرینان بومی در این نمایشگاه باعث شد استقبال بی‌نظیری از نمایشگاه صورت گیرد.
وی ادامه داد: قیطان دوزی، قلاب بافی، تابلوسازی با صدف، جواهرسازی، جواهر دوزی، مکرومه بافی، گبه و قالیچه، تریکو بافی، پتو بافی و انواع صنایع دستی، پوشاک، گل و گیاه و مواد غذایی از عمده محصولات عرضه شده در نمایشگاه بود که برخی از این تولیدات در حال عرضه در سطح کشور هستند.
دستیار فرماندار گناوه در امر مردمی‌سازی دولت تصریح کرد: در این نمایشگاه توجه به قشرهای محروم جامعه مورد تاکید بود که در همین راستا غرفه‌ها بدون دریافت هزینه به بانوان کارآفرین واگذار شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا