اخبار شهرستان

نمایشگاه صنایع دستی معلولان توانمند در گناوه

خاکریزگناوه _ نمایشگاه صنایع دستی معلولان جسمی و حرکتی عضو انجمن توانمندان صبور با همت شهرداری و شورای اسلامی شهر گناوه برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ نمایشگاه صنایع دستی معلولان جسمی و حرکتی عضو انجمن توانمندان صبور با همت شهرداری و شورای اسلامی شهر گناوه به مدت چهار روز از ۲۶ دی‌ماه ۱۴۰۲ در ساحل گناوه برگزار گردید.
لیلا جهان آراء رئیس هیات مدیره انجمن توانمندان صبور شهرستان گناوه در گفت‌گو با خبرنگار خاکریزگناوه اظهار داشت: انجمن توانمندان صبور در هر ماه و به مناسبت‌های مختلف برای معلولان توانمند، بازارچه‌هایی را راه‌اندازی می‌کنیم که حدود ۱۵ نفر از معلولان عضو انجمن در این بازارچه‌ها فعال هستند.
وی افزود: هدف از برگزاری این بازارچه، ایجاد روزنه امید در روزهایی است که توان‌خواهان در ناامیدی به سر می‌برند و هیچ حسی شیرین‌تر از آن نیست وقتی که شاهد گره‌گشایی و رفع مشکلات آنها می‌شویم.
رئیس هیات مدیره انجمن توانمندان صبور شهرستان گناوه گفت: امیدواریم با نمایش هنر دستی این بانوان، مردم به توانایی‌های آنها پی برده و معلولین نیز همانند افراد سالم در جامعه جایگاهی داشته باشند.

سید‌کرامت عوض پور مدیرعامل انجمن توانمندان صبور شهرستان گناوه گفت: غرفه‌ای از توانمندی‌های معلولان و زنان سرپرست خانوار با همت شهرداری و شورای اسلامی شهرگناوه برپا شده است که در این نمایشگاه بیش از ۱۵ میز به ارائه تولیدات صنایع دستی این قشر از جامعه اختصاص یافته است.
وی خاطرنشان کرد: ما سعی داریم تا معلولان خود را فردی موثر ببینند و هیچ‌گونه احساس محدودیتی در جامعه نداشته‌ باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا