اخبار شهرستان

نوسازی شبکه توزیع آب در روستاهای بخش ریگ

خاکریزگناوه _ عملیات اجرایی نوسازی شبکه توزیع آب جزیره‌های جنوبی و شمالی از بخش ریگ شهرستان گناوه با اعتبار ۱۰۲ میلیارد ریال آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ عملیات اجرایی نوسازی شبکه توزیع آب جزیره‌های جنوبی و شمالی در شهرستان گناوه به متراژ ۴۵۰۰ متر لوله پلی اتیلن به اقطار ۷۵ الی ۲۰۰ میلی متر با اعتبار ۱۰۲ میلیارد ریال آغاز شد.

رضا علوی‌زاده مدیر شرکت آب و فاضلاب شهرستان گناوه با تبریک دهه فجر گفت: افزایش پایداری آب شرب در مناطق روستایی یکی از اولویت‌های امور آب و فاضلاب شهرستان گناوه است که پروژه نوسازی شبکه آب جزیره‌های شمالی و جنوبی نیز در همین راستا اجرا شده است.

وی افزود: امید است با اجرای این پروژه و تحول در وضعیت تامین آب این روستاها شاهد رضایت مندی حداکثری ساکنان ۲ روستای هدف طرح باشیم.

رضا علوی‌زاده ادامه داد: با اجرای پروژه نوسازی شبکه آب جزیره‌های جنوبی و شمالی ظرف مدت ۶ ماه، میزان هدررفت آب در شبکه به میزان قابل توجهی کاهش و پایداری آب شرب این دو روستا به وضعیتی مطلوب می‌رسد.

مدیر شرکت آب و فاضلاب شهرستان گناوه اظهار داشت: پروژه اصلاح خط انتقال کوهک به جزیره‌ها هم در دستور کار آب و فاضلاب استان بوشهر قرار گرفته است.

ایشان در پایان از همراهی و حمایت‌های فرماندار شهرستان گناوه برای اجرا پروژه‌های آب و فاضلاب شهرستان قدردانی کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا