اخبار شهرستانمحیط زیست

پاکسازی ساحل گناوه توسط دریانوردان

خاکریزگناوه _ با حضور جمعی از ناخدایان و ملوانان بندر گناوه، ساحل این بندر از زباله پاکسازی شد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ صبح روز دوشنبه چهاردهم فروردین جمعی از ناخدایان و ملوانان بندر گناوه طی یک اقدام زیبا و خودجوش با شعار “دریا خانه ماست” اقدام به پاکسازی ساحل این بندر نمودند.

عبداله احمدی یکی از ناخدایان بندرگناوه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری خاکریزگناوه با بیان اینکه ناخدایان و ملوانان بندرگناوه هر ساله و در راستای ترویج فرهنگ شهروندی و جلب مشارکت دیگر شهروندان اقدام به پاکسازی ساحل می‌نمایند گفت: ساحل بندرگناوه از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری استان بوشهر و حتی کشور است که در صورت عدم رعایت استانداردهای گردشگری، ریختن زباله و تردد غیر اصولی با مشکلات زیست محیطی بزرگی روبرو خواهد شد.

کامبیز عبدالهی رئیس اداره حفاظت محیط زیست گناوه ضمن تقدیر از اقدام زیبای دریانوردان بندر گناوه گفت: امروز با دوستداران محیط زیست همراه شدیم و در ساحل اقدام به پاکسازی و جمع‌آوری زباله نمودیم که جا دارد از این حرکت خودجوش و فرهنگ ساز تقدیر ویژه نمود.
عبدالهی خاطرنشان کرد: طبیعت به همه ما تعلق دارد و اجرای چنین برنامه‌هایی به زیبایی و تمیزی ساحل کمک شایانی می‌کند و انتظار می‌رود تمام افراد جامعه در حفظ محیط زیست کوشا باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا