اخبار شهرستان

پذیرایی از ۳۳ هزار مسافر در ایستگاه بسیج اصناف گناوه

خاکریزگناوه _ اجرای برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی و پذیرایی از ۳۳ هزار نفر در ماه مبارک رمضان توسط حوزه بسیج اصناف سپاه شهرستان گناوه صورت گرفت.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ اسماعیل عبدالهی فرمانده حوزه بسیج اصناف سپاه انصارالحسین(ع) شهرستان گناوه در گفتگو با خبرنگار خاکریزگناوه اظهار داشت: با توجه به تداخل تعطیلات نوروز با ماه مبارک رمضان و مطابق هماهنگی‌های صورت گرفته با ستاد تسهیلات سفر شهرستان، واحد فرهنگی و اجتماعی حوزه بسیج اصناف شهرستان گناوه با حضور در بازار گناوه و برپایی ایستگاه فرهنگی و اجتماعی، در کنار اجرای برنامه‌های فرهنگی اقدام به پذیرایی از روزه‌داران از زمان افطار تا سحری نمود.

فرمانده حوزه بسیج اصناف شهرستان گناوه با بیان اینکه در ایام برپایی ایستگاه فرهنگی و اجتماعی از ۳۳ هزار نفر از مسافران و همشهریان پذیرایی شد، گفت: با همکاری و تاکید فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) گناوه در این ایام در کنار پذیرایی از روزه‌داران، برنامه‌های متنوعی توسط بسیجیان، روحانیون و فعالان حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی در دو بخش خواهران و برادران در ایستگاه بسیج اصناف برگزار شد.

وی افزود: ایستگاه فرهنگی و اجتماعی بسیج اصناف برای اولین بار با این کیفیت در بازار گناوه اجرا شده است و در نوع خود با توجه به فعالیت‌های ترکیبی صورت گرفته یک اقدام موثری خصوصا در راستای فرهنگ‌سازی روزه‌داری در مسافرت بوده است.

اسماعیل عبدالهی خاطرنشان کرد: بسیجیان و عوامل ایستگاه فرهنگی و اجتماعی بسیج اصناف بصورت همزمان برنامه‌های مذهبی و فرهنگی چندین مسجد و حسینیه را در این ایام پشتیبانی کردند که نشان از روحیه خستگی‌ناپذیری و جهادی این عزیزان دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا