اخبار شهرستانورزشی

پیام تبریک رئیس بهزیستی شهرستان گناوه در پی افتخار آفرینی ورزشکاران معلول

خاکریزگناوه _ یداله خرم نژاد رئیس اداره بهزیستی شهرستان گناوه در پی کسب مدال‌های رنگارنگ و کسب سهمیه‌های مسابقات پارا آسیایی ورزشکاران معلول گناوه‌ای در مسابقات جانبازان و معلولین ، پیام تبریکی صادر نمود.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ در پی برگزاری مسابقات قهرمانی کشور جانبازان و معلولین، در بخش بانوان لیلا عالیشاهی و هدیه فاضلی مدال طلا و در بخش آقایان امیر خسروانی مدال طلا و سجاد نیک‌پرست مدال نقره را کسب نمودند که خسروانی و نیک‌پرست موفق شدند سهمیه مسابقات پارا آسیایی را کسب نمایند و به اردوی تیم ملی دعوت شوند.
یداله خرم‌‌نژاد رئیس بهزیستی گناوه پس از موفقیت معلولین شهرستان گناوه در کسب مدال‌های رنگارنگ مسابقات کشوری و اخذ مجوز سهمیه مسابقات پارا آسیایی و دعوت به تیم ملی پیام تبریکی به شرح زیر منتشر نمود.

بسمه تعالی

همواره درخشش ورزشکاران معلول شهرستان گناوه نشانی از شایستگی‌ها و توانمندی‌های غیور مردان و زنان این دیار شهید پرور است که شادی و سرور جامعه ورزش شهرستان گناوه را به همراه آوردند و با موفقیتهایشان در رده های مختلف به همگان نشان دادند که هیچ عامل و دلیلی نمی‌تواند مانع کسب موفقیت در عرصه‌های زندگی و یا فعالیت‌های ورزشی باشد.
افتخارآفرینی ورزشکاران معلول گناوه ای که مدالهای رنگارنگ و سهمیه پارا آسیایی و دعوت به تیم ملی راکسب نموده تبریک و از خداوند منان صحت و موفقیتهای روزافزون را برای آنها مسئلت دارم
یداله خرم نژاد
رئیس اداره بهزیستی شهرستان گناوه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا