اخبار شهرستان

پیام تبریک فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) شهرستان گناوه به مناسبت روز معلم‌

بسمه تعالی

دوازدهم اردیبهشت ماه، سالروز شهادت عالم فرزانه، معلم مجاهد آیت الله استاد مرتضی مطهری (ره) و هفته پاسداشت معلم را به یکایک جامعه فرهنگیان و معلمان عزیز میهن اسلامی به ویژه معلمان نجیب و پرتلاش شهرستان گناوه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
بی شک جایگاه بلند “معلم” به عنوان پیشران اصلی تعلیم و تربیت و مهمترین عنصر در هویت سازی فرهنگی و اعتلای علمی کشور از قداست بسیار والایی برخوردار و بویژه در عصر حاضر یادآور نقش برجسته معلم در “جامعه پردازی” و “تمدن سازی اسلامی” است که در بیانیه گام دوم انقلاب مورد تاکید رهبر معظم انقلاب واقع شده است.
امروز چشم امید دلسوزان و دغدغه مندان اسلام وانقلاب به تلاش های عاشقانه، مجاهدانه و مسئولانه قشر مکرم معلم است، که متضمن تربیت و شکوفایی الگوهایی درخشان و برجسته به مانند شهیدان احمدی روشن، شهریاری، حججی و سردار دلها حاج قاسم سلیمانی در ساخت جامعه دینی عدالت محور و آرمان خواه گردد.
اینجانب با ارج گذاری به مقام معلم و معلمی و پاسداشت یاد و خاطره و آرمان‌های بلند۳۹شهید دانش‌آموز و ۶معلم شهید شهرستان گناوه در هشت سال دفاع مقدس؛ توفیق روز افزون یکایک معلمان و فرهنگیان عزیز در تربیت نسل‌هایی در تراز انقلاب، امیدوار به آینده و مهیای نقش پذیری برای ساخت ایرانی سربلند و شایسته رسیدن به تمدن اسلامی را از درگاه خدای سبحان طلب می کنم.

شهسوار حاجی پور
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) شهرستان گناوه
اردیبهشت ۱۴۰۲

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا