اخبار شهرستان

پیام تبریک فرمانده سپاه گناوه به مناسبت روز جمهوری اسلامی

خاکریزگناوه _ فرمانده سپاه انصار الحسین (ع)شهرستان گناوه با صدور پیامی فرا رسیدن ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت‌.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ سرهنگ پاسدار شهسوار حاجی پور فرمانده سپاه انصارالحسین( ع) شهرستان گناوه به مناسبت فرارسیدن ۱۲فروردین پیامی به شرح زیر صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم
« یوم الله ۱۲ فروردین، سالروز تبلور مردم سالاری دینی و استقرار حکومت الهی در ایران است. وقتی ایران، یکدل و یکپارچه با فریادی رسا و رعدآسا به جمهوری اسلامی “آری” گفت و نهال نوپای انقلاب به بلوغ و شکوفایی رسید و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مستقر و تثبیت گردید.
یوم الله دوازده فروردین سرآغاز حکومت مستضعفین و غلبه بر مستکبرین غاصبی است که آزادی و استقلال و عدالتخواهی این ملّت را بر نمی تابیدند، غافل از آن که ما وارثان آن امامی هستیم که فرمودند: «تا شرک و کفر هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم.»
اینک به پاس و به یاد آن انتخابات سرنوشت ساز و درخشان، جمهوری اسلامی ایران برفراز قلّه‌ی رفیع عزت و اقتدار و استقلال ایستاده است و به آینده ای روشن و پرامید و پر افتخار این سرزمین و عظمت آن می نگرد.
اینجانب فرا رسیدن دوازدهم فروردین سالروز تاریخی تأسیس نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) که با پایداری و مقاومت ملت ایران استقرار یافت به مردم شریف شهرستان گناوه بویژه خانواده معظم و معزز شهداء و ایثارگران تبریک می‌گویم.
سرهنگ پاسدار شهسوار حاجی پور
فرمانده سپاه انصار الحسین علیه السلام شهرستان گناوه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا