اخبار استان

پیگیری آیت الله حسینی بوشهری برای رفع مشکل ساحل نشینان

خاکریزگناوه _ نماینده استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری طی دیدار با رئیس جمهور خواستار رفع نگرانی مرزنشینان پیرامون کالای ملوانی شد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری شب گذشته در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور و معاون اول دولت در تهران، خواستار مرتفع شدن نگرانی مردم نسبت به کالای ملوانی و افزایش سفر ملوانان شد.

نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری در این دیدار با بیان اینکه انتظار ما از دولت سیزدهم حل مشکل کالای ملوانی است، اظهار داشت: شغل و ارتزاق عمده مردم ساحل نشین استان بوشهر به دریا و کالای ملوانی گره خورده‌ و این موضوع از دغدغه‌های مهم مردم می‌باشد.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم افزود: واردات کالای ملوانی از دیرباز توسط مردم بوشهر انجام می‌شده و از دولت انتظار می‌رود در کوتاه‌ترین زمان مشکلات و موانع را مرتفع نماید.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری، با تأکید بر اینکه دغدغه و نگرانی مردم در ارتباط با کالای ملوانی رفع شود، یادآور شد: ملوانان بوشهری ۶ ماه از سفر محروم شده‌اند و اگر مجوز سفر صادر نشود، منجر به آثار نامطلوبی خواهد شد.

آیت الله حسینی بوشهری خاطرنشان کرد: از آغاز به‌کار دولت سیزدهم تا به امروز شاهد اراده دولت برای رفع مشکلات در حوزه‌های مختلف بوده‌ایم، لذا انتظار می‌رود حل مشکل کالای ملوانی نیز در اولویت قرار گیرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی نیز در این نشست با بیان تشکر از دغدغه‌مندی آیت الله حسینی بوشهری، اظهار داشت: این مطالبه در اسرع وقت پیگیری خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا