اخبار شهرستان

کارگران نمونه در گناوه تجلیل شدند

خاکریزگناوه _ در آئینی به مناسبت هفته کار و کارگر با حضور مسئولان استانی و شهرستانی و استقبال چشمگیر جامعه کارگری و کارآفرینی، کارگران نمونه در گناوه تجلیل شدند.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ امام جمعه گناوه چهارشنبه شب در این مراسم به بیان اهمیت ارزش و جایگاه کار و کارگر در اسلام پرداخت و گفت: دین مبین اسلام برای کار و کارگر ارزش ویژه ای قائل شده است.

حجت الاسلام سید عبدالهادی رکنی حسینی گفت: امنیت شغلی کارگران یکی از مشکلات این قشر است که دولت و مسئولان مربوط با کار کارشناسی باید این دغدغه کارگران را رفع کنند و نسبت به حل موضوع بیمه ملوانان نیز نگاه ویژه ای داشته باشند.

محمد تقی صفری، فرماندار گناوه نیز در این آئین ضمن تبریک هفته کار و کارگر گفت: حمایت از قشر زحمت کش کارگران و توجه به دغدغه‌های آنها همواره موجب رونق تولید خواهد شد.

در ادامه این مراسم، سیامک وطنخواه مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر نیز در این مراسم ضمن تبریک این هفته و ابلاغ سلام و خدا قوت رهبر فرزانه انقلاب به بیان دیدگاه‌های معظم له در این حوزه پرداخت.

در ابتدای این برنامه کریم صفایی، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گناوه نیز پس از خیر مقدم و تبریک هفته کار و کارگر گزارشی از عملکرد این اداره در سال گذشته ارائه کرد.

در این جشن باشکوه برنامه‌های متنوعی اجرا و و از ۳۷ کارگر نمونه شهرستان گناوه تقدیر شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا