اجتماعیاخبار شهرستان

کالا برگ الکترونیکی به گناوه رسید

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گناوه گفت: طرح کالا برگ الکترونیکی به صورت عملیاتی در گناوه اجرایی شد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه، کریم صفائی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به عملیاتی شدن طرح کالا برگ الکترونیکی در فروشگاه‌های کوروش گناوه گفت: از فروشگاه‌های زنجیره‌ای سطح شهرستان گناوه خواستاریم جهت پیوستن به طرح کالابرگ الکترونیکی با این اداره همکاری لازم را انجام دهند.
صفائی خاطرنشان کرد: در این طرح اعتبار کلیه خانوارهای یارانه بگیر شارژ شده و آنان می توانند یک ماه زود تر از دریافت یارانه نقدی، از این اعتبار جهت خرید ۱۰ قلم کالای اساسی مشمول طرح ملی کالا برگ الکترونیک استفاده کنند.
وی افزود : خانوار‌هایی که یارانه دریافت می کنند، جهت مشاهده میزان اعتبار، لیست کالاها و فروشگاه های مشمول طرح ملی کالابرگ الکترونیک می‌توانند با تلفن همراه سرپرست خانوار، کد دستوری #28*788* را شماره گیری کرده و یا با نصب نرم افزار ( شما) در برنامه کافه بازار، آخرین موجودی حساب یارانه‌ای خود و همچنین لیست فروشگاه‌های ارائه دهنده خدمات طرح کالا برگ را مشاهده نمایند.
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: خانوارها در صورت استفاده از این مزیت و خرید کالا از محل اعتبار یارانه، به میزان اعتبار استفاده شده از یارانه ماه بعد خانوار کسر و مابقی به صورت نقدی در موعود مقرر یارانه به حساب سرپرست خانوار واریز خواهد شد.

خبر: عباس زارعی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا