اخبار شهرستانورزشی

کشف استعدادهای نوظهور والیبال گناوه

رئیس هیئت والیبال شهرستان گناوه گفت: در اولین دوره از مسابقات قهرمانی والیبال شهرستان گناوه به دلیل استفاده تیم‌های حاضر در رقابت‌ها از بازیکنان جوان، استعدادهای شگفت‌انگیزی کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ هادی امیری رئیس هیئت والیبال شهرستان گناوه در گفتگو با خبرنگار خاکریزگناوه اظهار داشت: اولین دوره مسابقات والیبال شهرستان، یادواره شهید کمالی با حضور ۷ تیم برگزار گردید.
هادی امیری ضمن اشاره به سطح کیفی بالای این مسابقات تصریح کرد: این مسابقات در سطح بسیار بالایی برگزار شد که بعد از پایان دوره گروهی رقابت‌ها، در مرحله حذفی تیم خلیفه شبانکاره در دیدار رده‌بندی با شکست تیم شول توانست به مقام سومی برسد و در دیدار فینال این مسابقات نیز تیم پرانگیزه تیم محمدصالحی در دیداری نزدیک و نفسگیر توانست با نتیجه ۳ بر۲ تیم مال خلیفه‌ای را شکست و عنوان قهرمانی اولین دوره مسابقات والیبال قهرمانی شهرستان گناوه را کسب نماید.
وی در پاسخ به سوال خبرنگار خاکریزگناوه در خصوص استمرار این مسابقات نیز عنوان کرد: امیدواریم با لطف و کمک مسئولین ورزش شهرستان بتوانیم این مسابقات را ادامه دهیم و شاهد تحولی در والیبال شهرستان باشیم، همچنین با در صورت همکاری مسئولین و افزایش سطح امکانات فنی، کیفیت مسابقات از این هم فراتر رود و تیم‌های سطح شهرستان با شرایط بهتری روانه میدان خواهند شد.
رئیس هیئت والیبال شهرستان گناوه در پایان خاطرنشان کرد: در این مسابقات به دلیل استفاده اکثر تیم‌های حاضر در رقابت‌ها از بازیکنان جوان، استعدادهای شگفت‌انگیزی کشف شدند که امیدواریم بتوانیم با این جوانان با استعداد تیم قدرتمندی را راهی مسابقات استانی کنیم تا در این رشته به افتخار آفرینی بپردازند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا