اخبار استانورزشی

کمک‌های سلیقه‌ای اداره کل ورزش و جوانان به تیم‌های ورزشی

خاکریزگناوه _ ورزش فوتبال یکی از پرطرفدارترین ورزش‌ها محسوب می‌شود که باید مسئولین نگاه ویژه‌ای به این ورزش داشته باشند و به تیم‌های مردمی و دولتی کمک شود تا از این طریق بتوان روحیه ورزشی و شادابی را در مردم زنده کرد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه به نقل از سپاس؛ ورزش استان بوشهر چند سالی هست که با فراز و نشیب‌های فراوانی دست و پنجه نرم می‌کند، چه در ورزش‌های گروهی و چه انفرادی، سقوط تیم‌های کشوری به دسته‌های پایین‌تر حال ورزش استان را بد کرد و قهرمانی در ورزش‌های انفرادی مثل مدال‌های رنگارنگ در کشتی، تکواندو و ورزشکاران پارالمپیک گرفته تا ورزش‌های ساحلی (والیبال، هندبال و فوتبال) ورزش بسته به موفقیت آن می‌تواند روحیه جامعه را شاد یا غمگین نماید.

ورزش استان در سالیان گذشته، مردم را با وجود شرایط دشوار زندگی در بوشهر پر نشاط نگه داشته بود ولی با سقوط تیم‌های فوتبالی به دسته‌های پایین‌تر، روحیه فوتبالی مردم بوشهر رو به ناامیدی رفته است.

مهدی طارمی بهترین بازیکن فوتبال ایران در اروپا، محمد محبی بهترین بازیکن فوتبال در خط حمله تیم ملی، مهدی قائدی در استقلال، محمدرضا شکیب خو در آلومینیوم اراک، ادیب زارعی دروازبان تیم ملی نوجوانان، مسلم مسیگر یکی از بهترین بازیکنان فوتبال ساحلی ایران و حتی جهان، علی میرشکاری، محمد معصومی زاده، محمد امین صیادی، محمدجواد خسروی، محمد میهن دوست در فوتبال ساحلی ایران و همچنین در کشتی، تکواندو، دو و میدانی، قایقرانی، تیراندازی و دیگر ورزشکاران جوانی از این استان در کشور و جهان در حال افتخار آفرینی هستند.

باید از مدیرکل پرسید اگر بنا به کمک به تیم‌های خصوصی می باشد چرا به تیم پارس برازجان در رده نونهالان، نوجوانان و جوانان در مسابقات کشوری حضور دارد کمک نکرده است؟ مگر تیم‌های کارگر بنه گز تنگستان ،گسار بوشهر یا دیگر تیم‌هایی که لیگ‌های کشوری حضور دارند جز استان بوشهر محسوب نمی شوند.

ورزش فوتبال یکی از پرطرفدارترین ورزش‌ها محسوب می شود که باید مسئولین نگاه ویژه‌ای به این ورزش داشته باشند و به تیم‌های مردمی و دولتی کمک شود تا از این طریق بتوان روحیه ورزشی و شادابی را در مردم زنده کرد، نه اینکه به تیم خصوصی کمک شود.

چرا حمایت‌های صورت‌ گرفته سلیقه‌ای بوده و پیوست کارشناسی‌شده ندارد؟ چرا ورزش های انفرادی و گروهی دیگر در نگاه مدیرکل جایی نداشته است؟

سوالات زیادی در این خصوص مطرح است که انتظار می‌رود مسوولان پاسخگوی آنها باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا