اجتماعیاخبار شهرستان

گرامیداشت روز روانشناس درگناوه

خاکریزگناوه _ طی مراسمی در بهزیستی گناوه با اهدای لوح تقدیر از روانشناسان فعال در شهرستان گناوه تقدیر شد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ یداله خرم‌نژاد رئیس اداره بهزیستی شهرستان گناوه ضمن تبریک روز روانشناس گفت : روز روانشناس و مشاور در تقویم جهانی برابر با ۲۸ آوریل است و در ایران نهم اردیبهشت ماه را به عنوان روز روانشناس می‌شناسند.
وی افزود: امروزه ضرورت و اهمیت روانشناسان و مشاوران بر کسی پوشیده نیست، یک روانشناس خوب با شفای روح انسان‌ها به آن‌ها کمک می‌کند تا زندگی بهتری داشته باشند و به خودآگاهی و سلامت‌روان برسند.
رئیس بهزیستی شهرستان گناوه اظهار داشت: روانشناسان رسالتی بزرگ بر دوش دارند چونان که تزکیه و ترمیم و بازآفرینی روانی سالم و الستی را اول در جهان خویش هویدا می‌کنند و بعد این تزکیه زندگی شده را به دست‌اندازهای روح و روان بشریت می‌کشانند همچون پر سیمرغی که برای احضار عشق بر ذرات هوا می‌کشد خویش را تا آغوشی امن برای آلام و تزکیه‌ی دیگران باشند.
خرم‌نژاد با توجه به گرامی داشت هفته معلم و یاد و خاطر استاد شهید مرتضی مطهری معلم و روانشناس اسلام خاطرنشان کرد: مشاوران آموزگاران روزگارند که خود با سختی روزگار دست و پنجه نرم می‌کنند و باز لبخند بر لب دارند و امید ناامیدانند، تفکر و آگاهی همراه مسیر دشوارشان گشته خوشا به سعادتشان که همیشه به سوی کامیابی و موفقیت قدم برمی‌دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا