اخبار شهرستان

۱۰ هزار بسته معیشتی ویژه ماه مبارک رمضان در گناوه توزیع شد

فرماندار گناوه گفت: در ماه مبارک رمضان بیش از ۱۰ هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمند توزیع شد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ محمد تقی صفری فرماندار گناوه روز چهارشنبه با حضور در اداره بهزیستی شهرستان گناوه در جمع خبرنگاران گفت: در مناسبت‌های مختلف بویژه در ماه مبارک رمضان و لیالی قدر با همکاری نهادهای مختلف شهرستان و خیرین جهت خدمات رسانی به نیازمندان و افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) اقدامات حمایتی بسیاری صورت می‌گیرد.
فرماندار گناوه ضمن تقدیر و تشکر از تمامی نهادهای حمایتی و خیرین شهرستان اظهار داشت: در ماه مبارک رمضان بیش از ۱۰ هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های کم‌برخوردار و نیازمند شهرستان گناوه توزیع شد و حدود ۴۰ هزار افطاری ساده نیز در اختیار جامعه هدف نهادهای حمایتی قرار گرفت.

رئیس بهزیستی شهرستان گناوه گفت: بهزیستی گناوه در دو مرحله هزار بسته معیشتی بین جامعه هدف این نهاد توزیع نموده است.
وی افزود: اولویت‌بندی جهت توزیع بسته‌های معیشتی بر مبنای دهک درآمدی می‌باشد که طبق استعلام از سامانه آزمون وسع دولت در اختیار دهک‌های پایین درآمدی قرار می‌گیرد.
خرم‌نژاد با اشاره به چندین دهک پایین درآمدی خاطرنشان کرد: زنان سرپرست خانوار با فوت همسر، همسر از کار افتاده و مطلقه و در حوزه توانبخشی خانواده‌های چند معلولیتی، معلولین متاهل و برخی خانوارها در حوزه آسیب‌های اجتماعی با دهک پایین درآمدی مشمول این توزیع می‌باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا