اخبار شهرستان

۱۴۵ میلیارد ریال تجهیزات دراختیار بیمارستان‌های گناوه قرار گرفت

خاکریزگناوه _ تجهیزات جدید بیمارستان های امیرالمومنین(ع) و سوانح سوختگی شهرستان گناوه به ارزش  ۱۴۵ میلیاردریال در آئینی رونمایی و در اختیار این ۲ مرکز درمانی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ تجهیزات جدید بیمارستان‌های امیرالمومنین(ع) و سوانح سوختگی شهرستان گناوه به ارزش  ۱۴۵ میلیاردریال در آئینی رونمایی و در اختیار این ۲ مرکز درمانی قرار گرفت.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر روز چهارشنبه در این آیین اظهار کرد: این تجهیزات شامل یک دستگاه آمبولانس با برند پیشرفته به ارزش ۶۰ میلیارد ریال، یک دستگاه سونوگرافی پیشرفته به ارزش ۲۷ میلیارد ریال، یک دستگاه رادیولوژی دیجتیال ثابت فول آبشن به ارزش ۳۵ میلیارد ریال در اختیار بیمارستان امیرالمومنین(ع) و یک دستگاه رادیولوژی پرتابل به ارزش ۲۳ میلیارد ریال در اختیار بیمارستان سوانح سوختگی شهرستان گناوه جهت خدمت رسانی به مردم قرار گرفت.
“حسن ملکی  گفت: دستگاه‌های سونوگرافی و رادیولوژی به زودی وارد مدار خدمت خواهند شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر افزود: در راستای خدمت به مردم گناوه در یک ماه گذشته ۱۱ پزشک متخصص در رشته های مختلف به بیمارستان شهرستان اختصاص یافته و مستقر شدند.
وی بیان کرد: در حوزه خدمات پرستاری، براساس آزمونی که برای گناوه و دیلم برگزار شد،در مرحله گزینش نیرو هستیم و به زودی پس از طی شدن فرایند استخدامی، مستقر می شوند.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: تجهیزات مناسبی که به بیمارستان‌های شهرستان گناوه اختصاص یافته جای تقدیر دارد اما هرچند نیاز به تجهیزات بیشتری است و مردم بیش از این حق دارند.
عبدالکریم جمیری افزود: توقع مردم گناوه به دستگاه ام. آر. آی به حق است که با پیگیری های انجام شده از طریق وزراتخانه، قول قطعی تامین آن را در بیمارستان دادند و موافقت نامه نیز صادر شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا