اخبار شهرستانورزشی

۱۸۳ میلیارد تومان اعتبار پروژه‌های بخش ریگ در دهه فجر

بخشدار ریگ گفت: ۱۱ طرح مختلف با اعتبار ۱۸۳ میلیارد تومان در بخش ریگ به مناسبت دهه فجر افتتاح و عملیات اجرایی آنها آغاز خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ در هفتمین روز از گرامیداشت دهه مبارک فجر، در بخش ریگ از توابع شهرستان گناوه چندین پروژه عمرانی، ورزشی و بهداشتی با حضور فرماندارگناوه، بخشدار بخش ریگ و دیگر مسئولین افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.
ضرغام محمدی بخشدار ریگ ضمن تبریک به مناسبت ایام‌الله دهه فجر عملکرد دولت سیزدهم در زمینه اجرای طرح‌های مختلف در بخش ریگ را ستودنی دانست و گفت: در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی ۱۱ طرح مختلف به منظور افتتاح و آغازعملیات اجرایی برنامه‌ریزی شده است که اعتبار اختصاص یافته به این طرح‌ها ۱۸۳ میلیارد تومان است.
بخشدار ریگ با اشاره به پروژه بهسازی و اصلاح بلوار غدیر گفت: این پروژه با اعتباری معادل ۸۰ میلیارد ریال توسط شهرداری بندرریگ از بهمن‌ماه جاری آغاز و تا پایان اسفند تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد که نقش بسزایی در تسهیل تردد وسایل نقلیه دارد و در بهبود مبلمان شهری موثر است.
ضرغام محمدی در افتتاحیه چمن ورزشی روستای گاوسفید خاطرنشان کرد: مجری طرح چمن مصنوعی روستای گاوسفید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بوده و اعتبار اختصاص یافته به این پروژه ۱۵ میلیارد ریال می‌باشد که بخشی از این اعتبار توسط وزارت نفت و بخش دیگر آن توسط دهیاری این روستا تامین گردید.

در ادامه افتتاح پروژه‌های بخش ریگ به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی، خانه بهداشت روستای مال‌محمود که توسط یکی از خیرین حوزه سلامت با مشارکت شبکه بهداشت و درمان با اعتبار ۱۶ میلیارد ریال احداث شده بود مورد افتتاح و بهره‌برداری قرار گرفت و همچنین پروژه پیاده‌روسازی معابر ساحلی شهر ریگ به مساحت چهار هزار متر مربع با اعتباری معادل ۲۵ میلیارد ریال شامل زیرسازی، جدول‌گذاری، نصب مبلمان و آلاچیق توسط شهرداری بندر ریگ افتتاح گردید.

بخش ریگ دارای ۲۰ روستا، در جنوب شهرستان گناوه واقع است و بر اساس آخرین سرشماری ١٣ هزار و ۸۲۵ نفر جمعیت دارد.

خبر: سیدکرامت عوض‌پور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا