اخبار استاناخبار شهرستان

۲ هزار و ۴۸۳ میلیارد تومان اعتبار پروژه‌های شهرستان گناوه

فرماندار گناوه: پروژه‌های مختلفی با اعتباری بالغ بر ۲ هزار و ۴۸۳ میلیارد تومان در شهرستان گناوه افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ محمدتقی صفری فرماندارگناوه در افتتاحیه مرغداری به مناسبت دهه فجر گفت: با همه وجود تلاش خواهیم کرد تا مردم در رفاه باشند چرا که اساساً انقلاب اسلامی بر پایه مردم است مردمی بزرگ و وفادار و همه‌ی مسیرهای انقلاب اسلامی به فرمان امام و مقام معظم رهبری به پیروی از مردم بابصیرت ایران اسلامی است.
فرماندار گناوه با اشاره به توان بخش خصوصی در توسعه شهرستان گفت: برنامه‌ای که ما در دستور کار داریم استفاده از توان بخش خصوصی در توسعه شهرستان است و در این راستا از توانمندی‌های مردم در بخش سرمایه‌گذاری خصوصی دعوت می‌کنیم و لازمه این کار برطرف کردن مشکلات در مسیر سرمایه‌گذاری است و باید موانع در سیستم‌های اداری را به حداقل برسانیم و به سرمایه‌گذاری سرعت ببخشیم.
صفری اظهار داشت: تا پایان سال بسیاری از پروژه‌های تکمیل کننده طیور و مرغداری افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز خواهد شد و همچنین در دهه فجر پروژه‌های بسیار خوبی در زمینه اقتصادی، عمرانی، فرهنگی، ورزشی و تفریحی داشته‌ایم که قسمتی از آنها انجام شده و قسمت‌های دیگر که با اعتباری بالغ بر ۲ هزار و ۴۸۳ میلیارد تومان پیش‌بینی شده با دستان استاندار، مسئولین استانی و بزودی توسط رئیس جمهور محترم عملیات اجرایی آنها آغاز و یا افتتاح خواهند شد.
وی افزود: امیدواریم آنچه که نیاز مهم شهرستان است بویژه در زمینه اشتغال و تولید برای تنوع و تغییر ساختاری قدم‌های مثبتی برای خدمتگذاری بیشتر و بهتر مردم برداریم.

مدیر امور طیور معاونت تولیدات دامی استان بوشهر گفت: مرغداری‌های شهرستان گناوه طبق آمار و ارقام کشوری موفق‌ترین مرغداران کشور محسوب می‌شوند و دلیل آن این است که سرمایه‌گذاران این بخش سرمایه کافی را داشته‌اند و در نوسانات که عوامل مختلفی دارد دچار بحران نشده‌اند و همچنین طبق اطلاعات و آمار موجود مرغداران شهرستان گناوه از سالم‌ترین افراد در این صنعت هستند و تا کنون تخلفات و موارد غیرقانونی از آنها گزارش نشده است.

خبر: سیدکرامت عوض‌پور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا