اخبار استان

۳۷۱ هزار متر مربع از معابر روستاهای شهرستان گناوه آسفالت شد

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گناوه گفت: از محل سهمیه قیر رایگان سال ۱۴۰۰، تاکنون ۳۷۱ هزارمترمربع از کوچه و معابر روستاهای این شهرستان با اعتبار ۹۲ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان آسفالت شده است.


به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه به نقل از ایرنا، عبدالرسول محمدی روز یکشنبه در آیین افتتاح ۴۵ هزارمترمربع پروژه آسفالت روستای محمدصالحی این شهرستان افزود: نظام مقدس جمهوری خدمات گستردهای در سطح روستاهای این شهرستان ارایه داده است که قابل مقایسه با رژیم ستم‌شاهی نیست.
وی اظهارداشت: آسفالت معابر و کوچه های روستاهای بخش مرکزی و بخش ریگ این شهرستان با مشارکت دهیاران از عمده خدمات به اهالی این مناطق بوده که تاکنون انجام شده است.
محمدی گفت: دهیاری‌های شهرستان گناوه نسبت به تسطیح و احداث ابنیه اقدام و بنیادمسکن انقلاب اسلامی سهمیه قیر رایگان برای آسفالت معابر به آنها اختصاص داده است.
محمدی بیان کرد: تاکنون ۴۵ هزارمترمربع با اعتبار ۱۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در سطح روستای محمدصالحی از محل قیر رایگان و مشارکت دهیاری، آسفالت شده است.
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گناوه افزود: درصددیم مابقی کوچه و معابر روستای محمدصالحی و دیگر روستاها را بر اساس برنامه زمان بندی آسفالت کنیم.
وی یادآورشد: این بنیاد در زمینه صدور سند به ساکنان روستاها اقدام‌های خوبی انجام داده و تاکنون برای روستای محمدصالحی ۴۵۰ جلد سند صادر شده است.

فرماندار گناوه در این آیین گفت: پایه و اساس انقلاب اسلامی برگرفته از مردم و بویژه روستائیان است.
محمدتقی صفری افزود: روستائیان همواره در عرصه‌های مختلف از جمله پیروزی انقلاب و دوران دفاع مقدس نقش بسزایی ایفا کردند.
در پایان این آیین به چند نفر از ساکنان روستای محمدصالحی به صورت نمادین سند املاک ساختمان تحویل شد.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر دارای ۵۰ روستا است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا