اخبار استانهنریورزشی

باشگاه قلمداران هنر جنوب مشوق تولید کنندگان در بوشهر شدند

خاکریزگناوه _ اعضای باشگاه قلمداران هنر جنوب که با همراهی مسعود عرب زاده نویسنده و پژوهشگر، عبدالکریم نیسنی پژوهشگر و روزنامه‌نگار، محمد امینی شاعر، سمیه حبیبی نویسنده و عاطفه پورمحمد خوشنویس در بازدید از نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی از تولیدکنندگان تقدیر کردند.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ مسعود عرب زاده مدیر عامل باشگاه قلمداران جنوب در حاشیه بازدید از نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی در بوشهر اظهار داشت :اقدامات فرهنگی تیم قلمداران هنر جنوب تنها مختص به ورزشگاه نیست و این تیم با بهره‌گیری از کادر مجرب هنرمندان متعهد انقلاب تمام تلاش خود را در ترویج کارهای فرهنگی استان بوشهر انجام خواهد داد، که با برنامه‌ریزی گسترده با کمک هواداران در حال عملیاتی کردن آن هستیم.
عرب زاده با تاکید بر نقش مکمل هنر و ورزش برای موضوع های فرهنگی در کنار هم می توانند تاثیر بسزایی داشته باشند خاطر نشان کرد :حضور ما به عنوان ورزشکار و هنرمند در نمایشگاه مد و لباس خدا قوتی بود به مسئولین برگزاری و طراحان لباس ایرانی به ویژه هنرمندان و طراحان بومی شرکت کننده در این نمایشگاه در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و دعوت از آنها به عنوان عضو باشگاه قلمداران هنر جنوب بود.

علی احمدی هنرمند عرصه‌ی موسیقی و تولیدی برند پوشاک امینا در رابطه با حضور باشگاه فرهنگی قلمداران هنر جنوب در غرفه‌های تولیدی پوشاک ایرانی اظهار داشت :حرکت بسیار عالی و ارزشمندی بود که امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.
احمدی افزود : تولید کنندگان با تمام مشکلاتی که دارند در این برنامه‌ها دیده می‌شوند و تاجران و فروشندگان پوشاک با تولید‌های بومی آشنا می‌شوند و با خرید از تولیدکنندگان استان بوشهر از مزایای عرصه مستقیم بهتر بهره ببرند .

ناهید احمدی از تولیدکنندگان پوشاک امینا نیز با اشاره به توجه خاص باشگاه قلمداران هنر جنوب به بانوان بومی هنرمند که در تولید لباس‌های اسلامی فعال هستند خاطرنشان کرد: از نزدیک با هنرمندان شهر بوشهر که در تیم ورزشی فعالیت می‌کنند آشنا شدیم، حرکت این عزیزان باعث امیدواری بود که با تقدیری که از گروه ما انجام دادند ایجاد انگیزه شد که جا دارد از اعضا باشگاه قلمداران هنر جنوب تقدیر و تشکر کنیم.

مهدیه بختیاری کار آفرین حوزه‌ی پوشاک ایرانیان دشتستان _آب پخش گفت :حرکت قلمداران هنر جنوب دلگرم کننده و باعث خوشحالی و دلگرمی ما به عنوان افرادی که در حوزه‌ی حجاب و عفاف به صورت تخصصی فعالیت داریم می‌باشد .

بانوی کار آفرین حلیمه امینی که در سال گذشته هم با وجود داشتن چهار فرزند به عنوان یک بانوی کار آفرین از استانداری تشویق و معرفی شد حس خود را در بازدید هنرمندان شوق‌برانگیز دانست و بیان داشت: امیدوارم باز هم چنین رویدادهایی در شهرمان رخ دهد.
این بانو کار آفرین در رابطه با حضور و اهمیت باشگاه قلمداران هنر جنوب از غرفه‌ها یادآور شد: باعث افتخار من است که با این هنرمندان آشنا شدم و تیم هنری قلمداران از غرفه ما دیدن کردند و امیدواری دادند و تقدیر و تشکر کردند این برای من بسیار انگیزه بخش بود.

این نمایشگاه مکانی برای توزیع پوشاک و ملزومات ایرانی است که با حضور ۷۰ تولید کنندهی کشوری و ۲۰تولید کننده‌ی استانی با همت دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر برگزار شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا