اخبار استاناخبار شهرستانهنری

درخشش دختر گناوه‌ای در مسابقات ملی ابتکارات و نوآوری کشور

چهاردهمین دوره مسابقات ملی ابتکارات و نوآوری دانش آموزی کشور در یزد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ چهاردهمین دوره مسابقات ملی ابتکارات و نوآوری دانش‌آموزان کشور در دانشگاه‌های یزد و علم و هنر این استان برگزار شد.

این مسابقات به مدت ۲ روز با حضور یکهزار دانش آموز از استان‌های مختلف کشور برگزار گردید.

در دور مقدماتی چهاردهمین دوره مسابقات ملی ابتکارات و نوآوری دانش آموزان کشور، ۱۰ هزار دانش آموز شرکت کرده بودند که یکهزار نفر آنان به مرحله نهایی این رقابت ها راه یافتند.

این دوره از مسابقات در رشته های رباتیک، مهارت و خلاقیت، برنامه نویسی، هوافضا، شیمی، زیست فناوری، ایده پردازی، سواد مالی، قصه گویی، تئاتر صحنه ای، بازی های فکری و لیوان چینی برگزار شد.

رقیه امیری دانش‌آموز پایه اول از دبستان شاهد حضرت رقیه(س) شهرستان گناوه در رشته مهارت و خلاقیت مقام اول را کسب نمود.

امین امیری پدر این دانش‌آموز در گفتگو با خبرنگار خاکریزگناوه گفت: یکی از حقوق فرزندان که بر عهده والدین است تلاش در جهت بالا بردن کیفیت آموزش و سطح علمی فرزندان خود می‌باشد زیرا والدین اولین کسانی هستند که میزان پتانسیل فرزند خود را متوجه می‌شوند.
وی افزود: از تمامی کسانی که مشوق و مسئولیت آموزش فرزندم را داشته‌اند کمال تشکر و قدردانی را دارم خصوصا مدیریت آموزش و پرورش شهرستان، مدیریت مدرسه حضرت رقیه(س)،مسئول پژوهش‌سرای تدبیر و امید و مدیریت آموزشگاه علمی پارس مُخ که با ایجاد محیط غنی و استعدادیابی صحیح، زمینه این افتخار بزرگ فراهم نمودند.

خبر:عباس زارعی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا