اخبار شهرستان

نشست هماهنگی اعزام کاروان سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در گناوه برگزار شد

خاکریزگناوه _ نشست هماهنگی اعزام کاروان مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) با حضور شورای اداری شهرستان گناوه در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ محمد تقی صفری فرماندار گناوه در نشست هماهنگی اعزام کاروان مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با بیان اینکه امام راحل (ره) یک بار دیگر اسلام را احیا کرد، اظهار داشت: امام خمینی (ره) اسلام را از کنج عزلت بیرون آورد و در دل‌های همه مردم عالم و انسان‌های آزاده جهان جریان داد و امروز به برکت آرمان‌ها، انقلاب و نهضت امام (ره) مظلومان جهان در برابر همه مستکبران، مقاوم ایستاده‌اند.
فرماندار گناوه بیان کرد: همه ما باید در مسیر و راهی که معمار کبیر انقلاب اسلامی برای ما ترسیم کرده است کار، تلاش، همت و جهاد کنیم و اگر در این راه کوتاهی کنیم در محضر امام و شهدا باید پاسخگو باشیم.
فرماندار گناوه با اشاره به اینکه امروز نام و یاد امام راحل را با افتخار گرامی می‌داریم بیان کرد: با توجه به اعزام کاروان زائران مرقد امام راحل از شهرستان گناوه لذا همه ادارات و دستگاه‌های اجرایی شهرستان گناوه با همه امکانات و تجهیزات با سپاه ناحیه در اعزام زائران همکاری لازم را داشته باشند.
وی گفت: برای بدرقه کاروان زائران مرقد امام راحل (ره) نیز زمان مشخص اعلام و برنامه ویژه برگزار شود و زائران با بدرقه مناسب عازم حرم مطهر و شرکت در مراسم شوند.
فرماندار گناوه ادامه داد: مردم متدین و ولایتمدار گناوه همواره در عرصه‌های مختلف و در راه دفاع از آرمان‌های انقلاب پیشگام بوده‌اند و امسال نیز با افتخار مراسم این ایام را برگزار و کاروان ارتحال امام راحل اعزام خواهد شد.

سرهنگ پاسدار شهسوار حاجی‌پور فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) شهرستان گناوه و دبیر ستاد سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) شهرستان در این نشست ضمن تبریک دهه کرامت و میلاد سراسر نور هشتمین اختر آسمان امامت و ولایت اظهار داشت: امسال نیز همانند سنوات گذشته شهرستان گناوه برای سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) کاروان اعزام خواهد کرد.
فرمانده سپاه گناوه ضمن بیان سهمیه ۲۵۰ نفری کاروان شهرستان گناوه برای اعزام گفت: سهمیه اعزام این شهرستان ۲۵۰ نفر است اما تعداد ثبت نام کنندگان و کسانی که مراجعه کرده‌اند بیش از این تعداد است که امیدواریم با تدبیر و تصمیمات فرماندار محترم شهرستان به عنوان رئیس ستاد سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در شهرستان بتوانیم این سهمیه را افزایش دهیم و تعداد بیشتری از مشتاقان امام راحل را اعزام کنیم.
وی ضمن تقدیر از ادارات، نهادهای انقلابی، شهرداران و بخشداران در پشتیبانی از مراسم سال گذشته افزود: انتظار می‌رود روسای ادارات نیز در راستای تصمیمات فرماندار شهرستان، همکاری لازم را به عمل آورند تا در اجرای برنامه امسال نیاز همانند سال گذشته به عنوان شهرستان برتر عمل نماییم.
سرهنگ پاسدار شهسوار حاجی‌پور خاطرنشان کرد: ما نباید فراموش کنیم که در این انقلاب هر چه داریم از حضرت امام است، انقلاب ما مرهون حضرت امام است اینها را نباید از یاد ببریم چرا که دشمن تمامی حرکات ما را در زمینه‌های مختلف خصوصا در عهد و پیمانی که با امام راحل بسته‌ایم بررسی می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا