اخبار شهرستانورزشی

احیاء ورزش والیبال در گناوه

خاکریزگناوه _ اولین دوره مسابقات والیبال قهرمانی شهرستان گناوه یادواره شهید خدابخش کمالی در گناوه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری خاکریزگناوه؛ علی‌کرم کمالی مسئول کمیته مسابقات هیات والیبال شهرستان گناوه و موسس و مربی باشگاه والیبال ارشیا استیل گناوه در حاشیه مسابقات قهرمانی والیبال اظهار داشت: مسابقات قهرمانی والیبال گناوه برای اولین بار در تاریخ شهرستان با استقبال خوب ورزشکاران و هواداران این رشته ورزشی در سالن حوادث گناوه در حال برگزاری است.
وی افزود: گناوه پتاتسیل بسیار خوبی در رشته والیبال داشته اما به دلیل عدم ورود به آن کشف نشده که در همین راستا در مسابقات با حذف محدودیت سنی سعی شد استعداد‌های ورزشکاران در رده‌های سنی مختلف کشف شود.
علی‌کرم کمالی با اشاره به اینکه برگزاری مسابقات والیبال شور و حال خاصی به سالن‌های ورزشی داده است گفت: مسابقات والیبال قهرمانی شهرستان گناوه یادواره شهید خدابخش کمالی با حضور ۷ تیم در حال برگزاری است که در کنار حضور پرشور هواداران تیم‌ها، بازگشت پیشکسوتان و والیبالیست‌های قدیمی موجب انگیزه برای ورزشکاران شده است.
موسس و مربی باشگاه ارشیا استیل گناوه خاطرنشان کرد: با تاسیس باشگاه ارشیا استیل گناوه سعی شد تا از پتانسیل واقعی والیبال گناوه استفاده شود و همچنین آکادمی رایان نیز با هدف کشف بهتر استعدادها چشم‌انداز روشنی برای والیبال گناوه ایجاد کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا